• resmi ilanlar

“BOLU BELEDİYESİ'Nİ BOLULULAR KAZANACAK”

2018-10-16 11:00:04

CHP Belediye Başkan aday adayı Cahit Çıngı, düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan aday adayı Cahit Çıngı’nın basın açıklamasına CHP Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu, CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Güldane Şahin, partililer ve basın mensupları katıldı. 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Bolu Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan Cahit Çıngı, adaylığı resmileştiği andan itibaren sosyal projeleri ile sahaya ineceğini söyledi.

 

Çıngı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı

 

BOLU BELEİDYESİ’Nİ BOLULULAR KAZANACAK

Çalışmalarımız devam ediyor. Seçim ortamından bir anlamda çıkmamıştık biliyorsunuz milletvekilliği seçimlerinde de 3. sıra adayıydım. Yerel seçim gündeme geldiğinde arkadaşlarımızdan çevremizden gördüğümüz teşvikle adaylığımı açıkladım. Partimizin içerisinde adayların çokluğu bizim buradaki iddiamızı gösterecektir. Ben bu seçimde Bolu Belediyesini Bolulular olarak kazanacağımızı düşünüyorum. Onun için yola çıktım.

 

HAREKETİMİZ BİR KADRO HAREKETİ OLACAK

Adaylığım kesinleştiği takdirde mutfak çalışmamız mutlaka olacak. Bolu’daki herkesin fikrine, görüşüne açık olacağız. Bize bu süre içerisinde projelerini, düşüncelerini, hayallerini vermek isteyen bütün Bolulu hemşerilerimizin düşüncelerine açık olacağız. Birlikte Bolu’yu yöneteceğiz hedefimiz o. Aday olduğum takdirde göreceksiniz ki; biz Boluluyu kucaklayan bir kadro ile hemşerilerimizin karşısına çıkacağız. Orada herkes aradığı ve kendine yakın hissettiği, oy vereceğini düşündüğü mutlaka bir arkadaşını, Bolu’ya emek vermiş, Bolu için düşünceleri olan, hayalleri olan birilerini mutlaka görecek. Hareketimiz bir kadro hareketi olacak. Aday olduğumda beni tek başıma bir fotoğraf karesinde göremeyeceksiniz. Bu bir ekip işi ve bu ekip Bolu’yu huzura, güvene, çağdaş bir kent olma yolunda hızlı bir sürece girecek. Hep gıpta ettiğimiz şehirlerimiz vardır İzmir, Antalya, Eskişehir gibi. Eskişehir bir öğrenci şehri. Bolu neden bir Eskişehir olmasın?

BETONDAN BAŞKA BİR ŞEYİMİZ YOK

Kırsal kesimden göç ile Bolu’ya gelen hemşerilerimize onların eksiklik duyduğu veya burada kendilerini eksik hissettiği konularda yaşamlarına katkıda bulunmaya çalışacağız. Yol köprü, altyapı hizmetler elbette olacak. Bolu’nun yeşil alanı az. Her seferinde söylüyoruz kent merkezimizde yukarından bir fotoğrafını çektiğinizde Bolu’da betondan başka bir şeyimiz yok ama adımız yeşil Bolu. Bolu Allah’ın bahşettiği bütün güzelliklere sahip. Burada doğmamış olsam da yaşıyor olmaktan son derece mutluyum. Kendimi buraya ait hissediyorum. Bütün arkadaşlarımızla Bolu için çalışacağımıza söz veriyorum.

M. Emrah Çiftçi

 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Nilüfer  (17.10.2018 10:12:55)

  Asla kazanamayacaksınız. Bolulu oralı buralı daha şimdiden ayrımcılık.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit