• resmi ilanlar

TANJU ÖZCAN ADAYLIĞI HAKKINDA NET KONUŞTU!

2018-10-18 17:44:19

Ulusal ve yerel basında yer alan partisinin kendisini Bolu Belediye Başkan Adayı yapacağı yönündeki haberler hakkında konuşan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, “Henüz bu yönde bir gelişme yaşanmadı fakat Genel Merkez tarafından görev verilirse tabi ki yerine getireceğim” dedi.

 

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

2019 yılının Mart Ayında yapılacak olan yerel seçimler için CHP’de başlayan adaylık yarışında Bolu’da ismi öne çıkan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan için ulusal ve yerel basında çeşitli haberler yer aldı. Haberlerde CHP Genel Merkezi’nin, Özcan’ı Bolu Belediye Başkanlığı görevi için aday yapacağı iddia edildi.

Adaylığı yönünde kamuoyunda yer alan haberler hakkında gazetemize konuşan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Genel Merkezden görevlendirilmesi halinde verilen görevi yerine getireceğini söyleyerek, “Hakkımda yapılan haberleri duydum. Şöyle bir şey var; Kamuoyu da biliyor ki aklımda adaylık gibi bir düşünce yok. Şu an milletvekiliyim. Genel Merkezimizden de bu yönde bir talimat ve görevlendirme gelmedi. Henüz bu yönde bir gelişme yaşanmadı fakat görev verilirse tabi ki yerine getireceğim” dedi.

Yapılan haberler hakkında ise CHP Genel Merkezi’nden henüz bir açıklama yapılmadı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit