• resmi ilanlar

Beykoz resmen aday adayı

2018-10-18 17:54:19

“GÖNÜLLERE GİRMEYE GELİYORUM”

 

Bolu Belediye Başkanlığı görevine Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adayı olmak için belgelerini Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu’na teslim eden Erhan Beykoz, “Gönüllere girmeye geliyorum” dedi.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

2019 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için CHP’den aday adayı olan Erhan Beykoz, belgelerini CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu’na teslim ederek resmi aday adaylığı başvurusunu yaptı. Belge teslimi öncesinde basın açıklamasında bulunan İlçe Başkanı Türkoğlu, “Partimize gençlik kollarından başlayarak hizmet vermiş ve partimizin 2 dönemdir belediye meclisi üyesi olarak görevini güzel bir şekilde yerine getiren kıymetli dostumuz Sayın Erhan Beykoz’un, geçmiş süreçte aday adaylığını açıkladığını hepimiz biliyoruz. Bugün de kendisi gece gündüz demeden farklı görevlerde koşturmuş bir arkadaşımızın, partimizi temsil edecek başka bir göreve talip olması bizi mutlu ediyor. Siyasi partilerin en büyük arzusu ve isteği bir makama ve mevkiye o partiyi temsil eden insanların çokça müracaat etmesidir. Bu o partide ışık olduğu anlamına geliyordur. Bu açıdan da Erhan Beye çok teşekkür ediyorum. Bu süreci nasıl tamamlarsak tamamlayalım hem Erhan Bey, hem de Cahit Bey partimizde hizmet etmeye ve var güçleri ile çalışmaya devam edeceklerdir. Ben bu iki dostumuzun da aldıkları örgüt terbiyesinin bunu gerektirdiğini bildiklerini biliyorum. Hayırlı uğurlu olsun diyorum.” dedi.

“GÖNÜLLERE GİRMEYE GELİYORUM”

Türkoğlu’ndan sonra konuşan CHP Bolu Belediye Başkanı Aday Adayı Erhan Beykoz ise gönüllere girmeye geldiğini söyleyerek, “Saygı değer emekçi arkadaşlarım ve dünyanın en güzel insanlarından oluşan saygı değer Bolulular, çok önemli ve çok kutsal, Bolu için Bolu’nun yarınları için daha yaşanabilir bir Bolu’da huzur içinde mutluluk içinde gözleri pırıl pırıl sevgi ile birbirlerini kucaklayabilmeleri için aday adayı oldum. Aday adaylığım sürecinde saygı değer başkanlarım, bana değer veren insanlar, ailem, eşim çok yakın dostlarımın da çok ciddi destekleri ile burada oldum. Saygı değer ilçe başkanımın de dediği gibi bir okul, bir yaşam biçimi olan buradan hem mektepli hem de alaylı olarak aldığım terbiye ile Cumhuriyet Halk Partisi’nin başarılı olması için elimden geleni yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Şunu bilmenizi istiyorum ki her şeyden evvel gönüllere girmeye geliyorum, dostluk sofraları kurarak vatandaşlarımızın yarınlarında çok ince dokunuşlarla geliyorum, Bolu Belediyesi’nde hak ve hukukun egemen olduğu, demokrasinin tüm kurumlarda sonuna kadar işlediği bir Bolu Belediyesi’ne talip oluyorum. İlk gün ki heyecanım artarak devam ediyor” şeklinde konuştu.

“BİZ BOLU BELEDİYESİ’Nİ ALACAĞIZ”

Son olarak Bolu Belediyesi’ni alacaklarını belirten Beykoz, “Biz Bolu Belediyesi’ni alacağız. Biz Bolu Belediyesi’ni yaşanabilir Bolu ile buluşturacağız. İşte o zaman turizmden tarımına Bolu, Türkiye’nin belki de dünyanın göz bebeği olacaktır. Kadrolarımız hazır, ekiplerimiz hazır, gençlerimiz hazır, kadın kollarımız hazır, biz hazırız heyecanlıyız.  Gök kubbede hoş bir seda bırakmak için yola çıktık. Umarım ve dilerim hiçbir eksik yaşamadan başaracağız.” ifadelerini kullandı.

Açıklamaların ardından Erhan Beykoz belgelerini Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu’na vererek resmi başvurusunu yaptı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit