• resmi ilanlar

ANKARA'DA YAŞAYAN BOLULU KADINLAR DERNEK KURDU

2018-10-22 11:00:05

Ankara'da yaşayan Bolulu kadınlar bir araya gelerek yeni bir oluşuma imza attılar. Bolulu kadınlar “Ankara Bolu Girişimci Kadınlar Derneğini” kurdu.

 

Ankara’da yaşayan Bolulu kadınlar bir araya gelerek “Ankara Bolu Girişimci Kadınlar Derneği” adı altında yeni derneklerini kurdular. Yapılan ilk toplantı ile birlikte Bolulu kadınlar dernek yönetimini, başkan ve başkan yardımcılarını belirlediler. Yapılan toplantıda ayrıca dernek yönetimi ve üyeleri Ankara’da ve Bolu’da aktif olarak yapılacak etkinlikler için yol haritası belirlediler. Ankara Bolu Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Aynur Arabacıoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, “Ankara’da çok daha aktif şekilde Bolulu kadınlarımızın sesini duyuracağız. Ankara’da yaşayan tüm kadınlarımızı aramızda görmek istiyoruz, her alanda varlığımızı hissettireceğiz” diyerek katılan tüm Bolulu kadınlara teşekkür etti.

Başkan Arabacıoğlu’nun ardından söz alan Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Fatma Karabacak ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Ankara’da, Bolu’da ve ilçelerimizde ayak basmadık yer bırakmayacağız. Yakında her alanda Ankara’da yaşayan Bolulu kadınlar olarak pek çok alanda çok daha fazla ağırlığımız ve etkinliklerimizi göreceksiniz. Bizlerin varlığını, birliğini her alanda duyuracağız.”

Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Ünzile Yıldırım da bir konuşma yaparak, “Bolu’da, Ankara’da kadınlarımıza yönelik pek çok etkinliklerimizde bir arada olacağız. Her fırsatta Bolu’muzun adını ön planda tutacağız. Bolu’muzun takımı Boluspor’umuza, Necip Çarıkçı ve Yönetimine, genç futbolcu evlatlarımıza başarılar dileriz. Bolu ile ilgili her alanda Girişimci Kadınlar olarak var olacağız. Bizlerle beraber olan tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu. Ankara Bolu Girişimci Kadınlar Derneği Genel Sekreteri olarak ise Serpil Aslan seçildi, kurucu üyelerin isimlerini de belirlediler. A. Haktan Yamantürk

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit