• resmi ilanlar

BAKAN PAKDEMİRLİ BOLU'YA GELDİ

2018-10-23 11:00:09

Bakanlık Koordinasyon Toplantısı vesilesiyle Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve kurumun üst düzey bürokratları Bolu'ya geldi.

 

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın çalıştayı için Bolu’ya gelen Pakdemirli’ye AK Parti Milletvekili Arzu Aydın eşlik ederek Bolu ile ilgili bir dizi konu hakkında istişarelerde bulundu. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve İl Başkanı Nurettin Doğanay ile Karadere Suları ile ilgili görüşen Aydın, ayrıca C Tipi Mesire Alanlarıyla alakalı da onaylanması gündemde olan yerlerle ilgili müjde aldı.

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde gerçekleşen ve aynı zamanda vatandaşları yakından ilgilendiren konularla ilgili AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, süt ve et desteklemelerinde farklı çözümlerin değerlendirilmesi, ithal üretimden ziyade, yerli üretimin desteklenmesi ve tabandan özellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın sürekli iletişim kanallarının bakanlıkla açık olması gibi konuları gündeme getirerek, özellikle hayvancılık alanında önemli görüşmeler gerçekleştirdi.

Projeleri dikkatle dinleyen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Bolu’ya tekrar geleceğini ve çözüm yollarıyla alakalı yapılması gerekenleri daha da ayrıntılı bir şekilde istişare edeceğini ifade etti.

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Adın ve Kırmızı Et Üreticiler Birliği Başkanı Zerrin Yavuz Açıkalın, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye buzağı derisi postu hediye ederek Bolu’ya teşrifleri için teşekkür ettiler.  A. Haktan Yamantürk

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit