• resmi ilanlar

10 HASTAYA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

2018-11-01 11:00:05

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz 9 yıldır aralıksız sürdürdüğü ‘hasta ziyaretleri' kapsamında bu hafta 10 kişiyi evlerinde veya tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek, ‘geçmiş olsun' dileklerini iletti.

2009 yılından beri her Perşembe düzenli hasta ziyaretlerinde bulunan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz,  anlamlı ziyaretlerini bu hafta da sürdürerek, sağlık sorunları bulunan 10 kişiyi evlerinde veya tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nce organize edilen program dahilinde bir araya geldiği hastalara ‘geçmiş olsun’ dileklerini ileterek herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

 

Başkan Yılmaz, çocuklarla da yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler armağan etti. Sağlık İl Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Kızılay, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı gibi diğer kurum ve kuruluşlar ile AK Parti teşkilatlarının da destek verdiği ziyaretlerde ayrıca, hastaların şikâyetleri dinlenerek, ailenin maddi durumları ve ihtiyaçları hakkında bilgiler alındı.

Ziyaretlerde Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Koçyiğit, Kızılay Şube Başkanı Muhsin Kınacı, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi Başhekimi Taner Laçin, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler, İl Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ ve Bolu Belediyesi kurum hekimi Gülsüm Öncü eşlik etti. A. Haktan Yamantürk

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit