• resmi ilanlar

AK PARTİ'DE ADAY ADAYLIĞI MESAİSİ YOĞUNLAŞIYOR

2018-11-06 11:00:12

2019 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için AK Parti'de ilçe belediye başkan adaylığına talip olan isimler başvurularını yaptı.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

AK Parti’de aday adaylığı heyecanı başladı. 5 Kasım Pazartesi gününden itibaren meclis üyelikleri ve belediye başkan aday adaylığı için başlayan başvurularda geçtiğimiz gün Mustafa Demiröz Göynük Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaparken, Ömer Cengizhanoğlu da meclis üyeliği için belgelerini teslim etti.

Göynük Belediye Başkanlığı adaylığı için ikinci aday adayı da başvurusunu yaptı. İstanbul’da yaşayan ve aslen Göynüklü olan Zeynep İlhan Şahin, belgelerini teslim etmek için ilçeye geldi. Akşemseddin Hz. Türbesi’ni ziyaret eden Şahin, aday adaylığı için başvuru belgelerini İl Sekreteri Mustafa Nuri Gürsoy’a teslim etti. Şahin aday adaylığını sosyal medyadan yaptığı paylaşımla şu şekilde duyurdu; “Akşemseddin Hazretlerimizi ziyaret ettim. Ailemizin en büyüğü sevgili ananemin hayır dualarını aldım. Allah nasip ederse Göynük Belediye Başkan aday adaylığına talip olacağım. Sizlerin de dualarını beklerim.”

MUDURNU İÇİN İLK ADAY ADAYI BELLİ OLDU

AK Parti için büyük önem taşıyan ve belediyesi CHP yönetiminde olan Mudurnu için ilk aday adayı başvurusunu yaptı. Mudurnu’da yaşayan ve Mudurnulu olan Ali Şükrü Tunçel belgelerini tamamlayarak, ilçenin belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

MENGEN İÇİN İLK BAŞVURU YAPILDI

AK Parti için yine önem taşıyan ve CHP yönetiminde olan Mengen için ise ilk aday adayı belgelerini teslim etti. Belgelerini tamamlayarak il binasına gelen Osman Elaslan, resmi başvurusunu gerçekleştirdi.

TAŞKESTİ VE GÖKÇESU İÇİN DE BELGELERİNİ TESLİM ETTİLER

Taşkesti ve Gökçesu için de ilk aday adayları resmi başvurularını gerçekleştirdi. Gökçesu Belediye Başkanlığı aday adaylığı için Muammer Yılmaz, Taşkesti Belediye Başkanlığı aday adaylığı için ise Mehmet Öztürk belgelerini teslim ederek başvurularını yaptı.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit