• resmi ilanlar

MUHTARLARDAN VALİ ÜMİT'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

2018-11-13 11:00:05

Bolu Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen ile dernek üyesi muhtarlar Bolu Valisi Ahmet Ümit'i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 

Bolu Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Özen ziyarette Vali Ahmet Ümit’e hayırlı olsun dileklerini iletirken, “Sizlere ilimize geldiğiniz için hayırlı olsun ziyaretine geldik. Bolumuza hoş geldiniz. İnşallah Bolu için güzel çalışmalara imza atarsınız. Bizler de her zaman sizlerin emrinizde mahallelerimize, köylerimize hizmet getirme noktasında hazır olduğumuzu ifade ederim” dedi.

Misafirlerine ziyaretleri için teşekkür eden Bolu Valisi Ahmet Ümit, muhtarlara hitaben yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Yaklaşık 180 yıllık bir geçmişi olan Muhtarlık müessesesi çok önemli bir kurumdur. Muhtarlık artık yokluğu düşünülemeyen bir müessese haline gelmiştir. Bunun temelinde muhtarlarımızın fedakârlığı yatıyor.  Bizi en iyi anlayan bizimde kendilerini en iyi anladığımız kurumlardan birisi muhtarlık kurumudur. Gerçekten fedakârca çalışıyorsunuz. Sonuçta bütün bir mahallenin sorunlarını takip etmek zorundasınız. Bizler de tabi bu sorumluluğu taşıyoruz. İnşallah birlikte daha huzurlu bir çalışma ortamı üretebilmek için gayret edeceğiz. Sonuçta hepimizin maksadı insanlarımızın huzurudur. Biz, her bir bireyimiz için “Sen olmazsan olmaz” diyen insanlardanız. İnsana hizmet etmek Cenabı Hakkın bir nasibidir. Darda kalmış, ağlayan insanların yüzünü güldürebilmek, gözyaşını silebilmek her insana nasip olmaz. Bu sizler gibi değerli insanlarla bizler beraber olarak bu işi başarabiliriz. Sizler mahallenin dertlerini ne kadar bilirseniz biz daha çok memnun oluruz. Oradaki insanların huzuru için bizler varız ve oradaki insanların her birisine eşit bir seviyede varız. Sizlere ziyaretleriniz için teşekkür ediyorum.”  

Daha sonra Bolu Valisi Ahmet Ümit, ziyarete katılan muhtarların kendisine iletmiş oldukları talep ve isteklerini tek tek not alarak, takip edeceğini söyledi.  Toplu hatıra fotoğrafı çekilmesi ile ziyaret sona erdi. Elif Erdoğan

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit