• resmi ilanlar

MEKTUP PROJESİNE GELEN CEVAPLAR DUYGULANDIRIYOR

2018-11-13 11:00:12

Bolu Sağlık İl Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol'un Bolu Merkez ve ilçeler dahil olmak üzere tüm çalışanlarının çocuklarına gönderdiği mektuplara gelen cevaplar okuyanın içini ısıtıyor.

 

Demirkol, çalışanlarının çocuklarına gönderdiği mektupta, anne babalarının çocuklarının zamanlarını sağlık hizmetleri için fazlasıyla harcadığını, bu yüzden haklarını helal etmelerini istediğini belirterek hem teşekkür etmiş, hem de çocuklara annesi babası gibi insanlığa hizmet edecek mesleklere sahip olması için dua ettiğini yazmıştı.

 

Mektupların ulaştığı çocuklar hem mutlu olmuş, hem de gurur duymuşlardı. Geçtiğimiz günlerde İl Sağlık Müdürlüğüne bırakılan bir mektup, her okuyanın içini ısıtacak nitelikte.

 

Mudurnu İlçesinin Yazılar İlköğretim Okulunda öğrenim gören Yakup Ay (7 ) Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol’un kendisine yazdığı mektuba cevap olarak yazdığı ve kuruma bırakarak ulaştırdığı mektubunda; “Tüm sağlık çalışanları ile gurur duyuyorum. Sizler, ben ve tüm halkın baş tacısınız. Benden yana hakkım helal olsun.” diyerek okuyan herkesi duygulandırdı.   Babası güvenlik görevlisi olarak hizmet veren Yakup, samimi ve içten mektubuyla gönülleri fethetti.  A. Haktan Yamantürk

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit