• resmi ilanlar

TÜRKER ATEŞ, TOBB TAHKİM DİVANI'NA SEÇİLDİ

2018-11-14 11:00:06

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde yer alan TOBB Tahkim Divanı'na seçilerek İlimize yeni bir başarı daha kazandırdı.

 

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde bulunan, yerli ve yabancı tüm ticari işletmelerin arasındaki uyuşmazlıkların çözümünde en üst yetkili karar merci olarak görev yapan TOBB Tahkim Divanı’nda asil üyeliğe seçildi.

 

TSO Başkanı Türker Ateş’e TOBB Tahkim Divanı üyeliği, TOBB tarafından gönderilen bir yazıyla, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun imzasıyla tebliğ edildi.

 

Bugüne kadar, tüm Türkiye’deki Ticaret ve Sanayi Odalarını TOBB çatısı altında temsil eden TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliği, 45 ülkede 22 milyon işletmeyi temsil eden Eurochambres Avrupa Şirketler Meclisi Üyeliği gibi önemli görevleri ilk kez Bolu’ya kazandırmış olan TSO Başkanı Türker Ateş, TOBB Tahkim Divanı üyeliği ile bu önemli görevlere bir yenisini daha eklemiş oldu.

TSO Başkanı Türker Ateş, TOBB nezdinde yeni ve önemli bir görev daha almış olmaktan onur duyduğunu ifade ederek kendisini bu önemli göreve layık gören başta TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere TOBB yönetimine teşekkür etti. Elif Erdoğan

 

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit