• resmi ilanlar

HUZUREVİ SAKİNLERİ ZİYARET EDİLDİ

2018-11-14 11:00:07

Bolu Valisi Ahmet Ümit eşi Şengül Ümit ile birlikte İzzet Baysal Vakıf Huzurevi'ni ziyaret ederek huzurevi sakinleriyle bir araya geldiler.

Ziyarette İzzet Baysal Vakıf Huzurevi Müdürü ve çalışanları hazır bulunurken Vali Ahmet Ümit ile ve eşi Şengül Ümit’e Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit ve eşi Züleyha Koçyiğit de refakat ettiler. Ziyarette Bolu Valisi Ahmet Ümit ile eşi Şengül Ümit huzurevi sakinleri ile tek tek tanışarak yakından ilgilenip sık sık bir araya geleceklerini ifade ederek kendilerinden bir istekleri olup olmadığını sordular.

 

Ziyarette kendilerini bir ev sahibi sıcakkanlılığı ile karşıladıkları için huzurevi sakinlerine teşekkür eden Bolu Valisi Ahmet Ümit, “Sizler burada bizim misafirimizsiniz, devletimizin misafirisiniz. Sizleri ilk fırsatta ziyaret edelim dedik ve kısmet te bugüneymiş. Sizlerin gönlünüzün hoş olmasını istiyoruz. Sizlerin huzurlu olmasını istiyoruz. Adının sadece huzurevi değil aynı zamanda buranın huzurlu bir ev olmasını istiyoruz. Bu anlamda sizleri gayet iyi gördüm. Allah sağlık ve sıhhat versin. Gerek sağlık yönünden gerek beslenme gerekse kıyafet yönünden her türlü ihtiyaçlarınızın karşılanması için hep birlikte gayret edeceğiz. Aynen bu güne kadar arkadaşlarımızın gayret ettikleri gibi. Sizlere kendim ve eşim adına hürmetlerimi iletiyorum. Sizlere sağlık, afiyet diliyoruz. Görevli arkadaşlar sizlerle zaten ilgileniyor ama bizler de bir telefon kadar sizlere yakın olacağız. Hep beraber huzur ve mutluluk içerisinde devletimizin, milletimizin himayesinde inşallah görevlerimizi yapmaya davam edeceğiz. Sizlerden istediğimiz devletimize ve milletimize, burada çalışan kardeşlerimize ve bizlere hayır dualarınızı eksik etmeyin. Sizler toplumumuzun bereketisiniz, sizleri seviyoruz, sayıyoruz” dedi. Rahatsızlıklarından dolayı ziyarete katılamayan huzurevi sakinlerini de odalarında ziyaret eden Sayın Valimiz ve eşi, sağlık durumları hakkında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit’ten bilgiler alarak acil şifalar dilediler. Elif Erdoğan

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit