• resmi ilanlar

“BELEDİYE'Yİ BENDEN DAHA İYİ HİÇBİR ADAY BİLEMEZ”

2018-12-03 11:00:11

AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak Fatih Metin'in isminin açıklanmasının ardından gözler CHP'nin Bolu Belediye Başkan Adayının kim olacağı konusuna çevrildi.

 

Bolu kamuoyunun uzun süre merakla beklediği ‘AK Partinin adayı kim olacak’ sorusu cevabını Fatih Metin olarak buldu. Bu sefer gözler CHP’ye çevrildi. CHP’de adaylık için mevcut üç aday adayından birinin isminin açıklanmasına kesim gözüyle bakılıyor.

 

 

CHP Eski İl Başkanı Hüseyin Cahit Çıngı, 10 yıldır Belediye Meclis Üyesi olan Erhan Beykoz ve hali hazırda Bolu Milletvekili Tanju Özcan isimlerinden birinin bu hafta yapılacak olan Parti Meclisi toplantısında adaylığının açıklanması bekleniyor.

 

Bolu’da güçlü üç ismin adaylığı söz konusu olduğu için merkezin zorlandığı belirtilirken, Erhan Beykoz, şimdiden yürüttüğü seçim çalışmaları ile dikkat çekiyor. Son hafta yapılan anketlerde gördüğü desteğin arttığını ifade eden Beykoz, “Uzun süre Belediye Meclis Üyeliği yapmam nedeniyle kendimi Belediye Başkanlığı için tüm adaylardan daha donanımlı görüyorum” dedi.

 

İlimizdeki tüm belediye başkan adaylarının arasında Yerel Yönetim Bilimleri eğitimi alan tek isim olan Beykoz, aday adaylığı döneminde “Bolu Belediyesini benden daha iyi hiçbir aday bilemez” sloganını kullanıyor. BMA

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit