• resmi ilanlar

Fatih Metin'den, Tanju Özcan'a çağrı

2018-12-04 11:00:14

“GELİR KARŞIMA ADAY OLUR”

 

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, CHP’den Bolu Belediye Başkanı Adayı olması beklenen Milletvekili Tanju Özcan’a seslenerek, “Eğer delikanlıysa buradan sesleniyorum; Tanju Özcan’a milletvekilliğinden de istifa eder gelir karşıma aday olur.” dedi.

Geçtiğimiz akşam Köroğlu Televizyonu’nda Seçim Gündemi programında kendisine sorulan soruları cevaplayan AK Parti Bolu Belediye Başkanı Fatih Metin, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan için sert açıklamalarda bulundu. Metin, aday olması beklenen Özcan’a çağrıda bulunarak, “Kendi kendine bir efsane uyduruyor. Hâlbuki kimin ne olduğunu herkes biliyor. Sen iki ay önce genel başkan dahi söylese ben aday değilim diyorsun. Neredeyse ağlamaklı bir şekilde bir bayram şeklinde ilan ediyorsun.1 ay sonra genel merkez anket yapmış da o çıkmışta. Burada sesleniyorum delikanlı gibi Cahit ve Erhan Bey gibi ben aday adayıyım der ve istifa ederek gelir benim karşıma. Bak ben istifa ederek geldim. Eğer delikanlıysa buradan sesleniyorum Tanju Özcan’a milletvekilliğinden de istifa eder gelir karşıma aday olur. Ama onda bu cesaret yok. Ayrıca şov yapmasını biliyor. Kürsüye gelip konuşarak seçmene faydalı olacağını zannediyor. Bu güne kadar Bolu’ya hiçbir faydası olmamış kişi. Konuşmaktan, hamasetten başka kendi kendine bir efsane oluşturmuş ama Fatih Metin ismi ile o efsane bitti. Bolu’da kayboldu bunu da herkes biliyor” şeklinde konuştu.

“CHP’YE DE ZARAR VERDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”

Özcan’ın çıkarmış olduğu algının CHP’ye zarar verdiğini söyleyen Metin, “Tanju Özcan aday değil. Burada delikanlıca gelip, delikanlı gibi ben adayım diyen iki tane adam var. Onları tebrik ediyorum. Biri Cahit Çıngı Bey biri de Erhan Beykoz Bey ve ikisine de teşekkür ediyorum. Bu teşekkürüm siyasi değildir tamamıyla insanidir. Ama siyasette var işin içinde buradan Bolu halkına da duyurmuş olayım her ikisi de beni arayarak adaylığımı tebrik etmişlerdir. Bu naifliği, nezaketi Bolu’ya yakışır bu güzelliği sergilemişlerdir. Bütün Cumhuriyet Halk Partisi gönüllüsü, sevdalısı, seçmenine de teşekkürlerimi sunuyorum. Bizim amacımız bu zaten. Bolu’da bir hizmete talip oluyorsunuz aynı fikirde olmasanız da bu hizmete talipte derdinizi demokratik şartlarda özgürce ve doğru bir şekilde vatandaşa yansıtmanız lazım. O nedenle Erhan ve Cahit Bey CHP için şanstır. Çünkü Bolu’nun o naifliğine ve güzelliğini yansıtan iki aday adayıdır. Yoksa burada kendi kendine Tanju Özcan’ın çıkartmış olduğu bir algının onlara da CHP’ye de zarar verdiğini düşünüyorum. Onu da söyleyeyim.” dedi.

Kaynak: www.koroglugazetesi.com

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Salih ÖZDEMİR  (04.12.2018 18:26:20)

  Sn Fatih Metin ;Bu üslupla başlarsan kaybedersin. Bolu da seni zorlayacak tek kişi Tanju beydir.Bunu bildiğin için adam aday olmadan saldırıyorsun.Biran önce Alaaddin Yılmazın yörüngesinden çıkıp kendi ayaklarının üzerinde durup sadece yapacaklarını anlat.İlk önce kendi seçmeninin alabilirsen! gönlünü al.Ancak bu şekilde kazanma şansın olabilir.Mevcut başkanın üslup ve yanlışlarından ders al.Şunu unutma kesinlikle garanti değilsin.Boluyu en pahalı il durumundan çıkaracak ve uçuk projelerin yerine direkt vatandaşı ilgilendiren projelere yönelmelisin.Ha birdeBelediye arşivi mahremdir sağlama al

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit