• resmi ilanlar

FİZİK TEDAVİ HASTANESİ İHALE AŞAMASINA GELDİ

2018-12-05 11:00:07

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü'nün, Sağlık Bakanlığı'nda yaptığı görüşmeler neticesini vermeye başladı.

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın Bolu’da mevcut bulunan 2 adet Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’ne ek olarak, 300 yatak kapasiteli yeni Fizik Tedavi Hastanesi’nin ihale aşamasına geldiğini duyurdu. Aydın, “Sağlık Bakanlığı’mıza bağlı Bolu FTR Hastanesi’nin 2 tane olmasına rağmen özellikle çevre illerden hasta kabul ettiği için tedavi uygulanacak hastaların yatışları biraz zaman almakta. Özellikle Bolumuzun spor, üniversite kenti olması hedefimiz olmakla birlikte Sağlık Turizmi’de ilimiz için son derece önem taşımakta. Bu anlamda ilimizin daha fazla hizmet alması adına elbette bizimle beraber İl Başkanımızın, Milletvekili arkadaşım Fehmi Küpçü’nün ve Sağlık İl Müdürümüz Muhammed Emin Demirkol’un da takip ettiği 3. FTR Hastanemiz ihale aşamasına geldi. Allah nasip ederse, 13 Aralık’ta ihalesi gerçekleştirilecek Bolu FTR Hastanemizin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Sadece bununla da yetinmediklerini ifade eden Aydın, “Bolu’muzda  eksik olan uzman doktorlarla da alakalı bakanlık nezdinde çalışma yürüttüklerini ve en kısa sürede önemli olan bölümlere doktor atamalarının yapılacağını” söyledi.  Elif Erdoğan

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit