• resmi ilanlar

AVŞAR AİLESİNE VEDA YEMEĞİ

2018-12-05 11:00:05

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesinin kararı ile Bolu Cumhuriyet savcılığından Ankara Batı Cumhuriyet savcılığına atanan Cumhuriyet savcıları Hilal Sarı Avşar ve Yakup Avşar için veda yemeği düzenlendi. Özellikle Yakup Avşar, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından Bolu'da hazırlanan birçok FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne yönelik hazırladığı iddianamelerle biliniyordu.

Haber: Hakan Aydın

HSK tarafından yayınlanan kararname sonrası Ankara Batı Cumhuriyet Savcılığına atanan Hilal Sarı Avşar ve Yakup Avşar için düzenlenen veda yemeğinde adliye bir araya geldi. Yemeğe Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Seyfi Han, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Üyesi Taner Gülşen, Bolu İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal, Bolu Baro Başkanı Av. Sabri Erhendekçi, Bolu Cumhuriyet savcıları, adli ve idari yargı hakimleri ve Bolu Adliyesi personeli katıldı.

Ankara Batı Cumhuriyet savcılığı görevine atanan Cumhuriyet savcıları Hilal Sarı Avşar ve Yakup Avşar'a Bolu Adliyesi'ndeki çalışmalarından dolayı teşekkür edilerek, çeşitli hediyeler verildi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit