• resmi ilanlar

BAŞKAN YILMAZ MAHALLE MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

2018-12-05 11:00:05

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Aralık ayı muhtarlar toplantısında mahalle muhtarları ile bir araya gelerek belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından her ay düzenlenen muhtarlar toplantılarının Aralık ayı oturumu gerçekleştirildi. Bolu Belediyesi İmarethane Sosyal Tesisleri toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu AFAD Müdürü Cenk Yıldız, Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve Zerrin Biçen, Bolu Belediyesi daire müdürleri ve muhtarlar katıldı.

 

 

Toplantıda ilk olarak Bolu AFAD Müdürlüğü tarafından Temel Afet Bilinci ile ilgili bir film gösterimi ve sunum gerçekleştirildi. Sunumun ardından Bolu Belediyesi çalışmaları ile ilgili muhtarlara bilgiler veren Başkan Yılmaz, muhtarlardan gelen soruları yanıtladı. Toplantının sonunda 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü sebebiyle Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve Zerrin Biçen, Bolu Belediye Meclis Üyesi Canan Akbay ve Bolu’nun tek kadın muhtarı olan Bahçelievler Muhtarı Selma Hancıoğlu’na çiçek takdim edildi. Elif Erdoğan

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit