• resmi ilanlar

“SPOR ZİRVESİ” BAİBÜ'DE YAPILACAK

2018-12-25 10:00:04

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ), ‘Geleceğin Spor Bilimcileri Rol Modelleriyle Buluşuyor' projesi kapsamında düzenlenecek Spor Zirvesi'nde önemli konukları ağırlayacak.

 

Haber: BMA

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ), Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında desteklenen “Geleceğin Spor Bilimcileri Rol Modelleriyle Buluşuyor” etkinliğine ev sahipliği yapacak. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nda okuyan öğrencilerin ve sporcuların başarılı spor adamlarıyla bir araya gelerek onların tecrübelerinden faydalanması ve motivasyonların artmasında fayda sağlamak amacıyla oluşturulan proje kapsamında BAİBÜ’de düzenlenecek Spor Zirvesi’ne Ampute Futbol Avrupa Şampiyonu Milli Takım Kaptanı Osman Çakmak, Jimnastik Dünya Kupası Şampiyonu Milli Sporcu Ümit Şamiloğlu, Türkiye Jimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ve BAİBÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Hasan Birol Yalçın konuşmacı olarak katılacak. 27 Aralık Perşembe günü BAİBÜ Kültür Merkezi Mavi Salonda düzenlenecek zirveye üniversitelilerin katılımının yoğun olması bekleniyor.

Sabah 10.30’da başlayacak ücretsiz etkinliğe katılanlara sürpriz hediyelerin yanı sıra katılım belgesi de verileceği belirtildi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit