• resmi ilanlar

Fatih Metin, Bakan Pakdemir'in verdiği 25 Milyon için konuştu:

2019-01-03 11:00:12

“BU BİZİM BECERİMİZ, BAKANIMIZIN DA TAKDİRİDİR”

 

Seçim çalışmalarına yerel gazeteleri ziyaret ederek devam eden AK Parti Bolu Belediye Başkanı Fatih Metin, Orman ve Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’nin Karadere suları için söz verdiği 25 Milyon TL için kendilerinin becerisi, bakanlarının ise takdiri olduğunu söyledi.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti İl Teşkilatı, yerel gazeteleri ziyaret etti. Yapılan ziyaretlere AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak ve partililer katıldı. Ziyaretlerde AK Parti heyeti seçim sürecini değerlendirdi.

“VATANDAŞLARIMIZIN ENERJİSİ ÇOK GÜZEL”

Seçim çalışmalarında vatandaşlar bir araya gelen AK Parti Bolu Belediye Başkanı Fatih Metin kendisine gösterilen enerjinin çok güzel olduğunun altını çizerek, “Kıymetli arkadaşlar sizlerle buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tabi sitem de yapabilirsiniz ama biz sürece ve çalışmalarımıza Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nden başladık. Hemen akabinde siz değerli arkadaşları istişare etmek için bir gezmemiz gerekirdi. Programımız çok yoğun. Bolulu vatandaşlarımızın enerjisi çok güzel. Bolu’nun her kesiminde çok güzel buluşmalarımız oluyor.Bolu yerel basını ile 16 yıldır beraberiz. Bolu siyasetinde de çeşitli kademelerde görev aldım. Şimdi ise Bolu Belediye Başkan Adayı olarak sizlerleyiz. Sizin de çok büyük emekleriniz oldu. Hizmetlerimizde, hizmetlerimizin vatandaşlarla buluşmasında, bilgilenmesinde ve birçok hassasiyetin tarafımıza aktarılmasında sizlerin de çok büyük bir katkısı oldu. Umuyorum ki önümüzdeki dönemde de iktidar partisi olan AK Parti olarak, hem yerelde hem genelde kazandıracağımız hizmetleri sizler vasıtası ile vatandaşlarımıza ulaştırırız. Hamdolsun ki 16 yıldır devam eden bir AK Parti iktidarı var. 15 yılı da yerel yönetimi AK Parti’de olan bir belediye var. İnşallah bu dönemde de Bolu AK Parti iktidarının hizmetlerinden maksimum derecede faydalanmaya devam edecek” ifadelerini kullandı.

“BU BİZİM BECERİMİZ, BAKANIMIZIN DA TAKDİRİDİR”

Geçtiğimi günlerde Bolu’yu ziyaret eden Orman ve Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli’nin Karadere suları için 25 Milyon TL’yi vereceğini duyurmuştu. Bakan Pakdemirli’nin bu jestini değerlendiren AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, bunun kendilerinin beceresi, bakanın da takdiri olduğunu söyledi. Metin, “Zaman zaman açıklamalar oluyor. Bolu’ya kazandırdıklarımızla ilgili farklı şeyler söyleniyor. Şimdi çok enteresan yorumlarda geliyor. Hayatında 1 lira faydası olmamış bazı zatı muhteremlerin, hayatında 1 lira bir yere ödenek çıkarmamış bazı zatı muhteremlerin yorumları var. Cuma günü sayın bakanımızın Bolu’ya kazandırdığı 25 Milyon TL’lik belediye bütçesine katkıdır ki, bu para belediye bütçesinin onda 1’i kadar büyük bir para. Belediyenin bütçesinden çıkacak para, bakanımız tarafından tahsil edilmiştir. Bu bizim becerimiz, Bakanımızın da takdiridir. Bunu bile çok aciziyet içinde ifade edenler oluyor. Onlar tabi bizim değerlendirmemiz dışında ama işin tezatlığı da burada. Hayatında 1 TL ödenek çıkarmamış Bolu’ya, dolayısı ile bunları ciddiye almıyorum. Bolu, AK Parti iktidarının nimetlerinden maksimum derecede faydalanmaya devam edecektir. Bu hem yerelde hem genelde olacaktır. Teşkilatlarımızla buradayız. İnşallah önümüzdeki dönemde de dediğim gibi vatandaşa ulaşacak hizmetlerimizi sizler vasıtası ile güzel haberler veririz” şeklinde konuştu.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit