• resmi ilanlar

BEYPİLİÇ YETKİLİLERİNDEN VALİ ÜMİT'İ ZİYARET

2019-01-09 11:00:02

İlimizin ve ülkemizin en büyük beyaz et firmalarından biri olan Beypiliç A.Ş. Genel Müdürü Sait Koca ile Genel Müdür Yardımcısı Hamdi Tanrıkulu, Bolu Valisi Ahmet Ümit'i makamında ziyaret ettiler.

Türkiye'nin önde gelen beyaz et üreticisi olan ve binlerce kişiye iş olanağı sağlayan Beypiliç Genel Müdürü Sait Koca, Sayın Valimiz Ahmet Ümit’e firma ve faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı.

Beypiliç'in İlimizin istihdamına ve ekonomisine katkılarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Valimiz Ahmet Ümit, “Sizler sadece istihdama ve ekonomiye değil aynı zamanda ödediğiniz vergilerle de devletimiz tarafından vatandaşlarımızın huzur ve refahı için yapılan hizmetlere de katkı sağlıyorsunuz. Bu bağlamda ilimizdeki istihdamın artmasına dair yapılan tüm çalışmaları önemsiyoruz. İlimizin istihdamına ve vatandaşlarımızın ekonomisine verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere takdirlerimi sunuyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum, ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. A. Haktan Yamantürk

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit