• resmi ilanlar

Asker annesi davet edince kıramadı

2019-01-09 11:00:05

FATİH METİN ASKER UĞURLAMASINA KATILDI

 

Oğlu askere giden bir annenin davetini kıramayan Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, asker eğlencesine katıldı.

 

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli ve idari seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sabah akşam Bolu’daki esnafları ziyaret eden Başkan Adayı Fatih Metin, davet edildiği her yere de katılmaya çalışıyor.

Geçtiğimiz akşam oğlunu askere gönderen bir anne ise arkadaşları ile iddiaya girdiğini söyleyerek Ak Parti Bolu Belediye Başkanı Fatih Metin’i davet etti. Metin’e sosyal medyadan ulaşan anne, “ Sayın başkanım, bu akşam oğlum askere gidiyor sizi de aramızda görmekten onur duyarız. Arkadaşlarla iddiaya girdik, gelmez diyorlar. Yüzümüzü kara çıkarmayın. Benim başkanım gelir dedim” ifadelerini kullanarak sosyal medyadan mesaj attı. Fatih Metin ise annenin bu davetini kıramayarak asker eğlencesine katıldı.

Askere gidecek olan genç ile fotoğraf çektiren Metin bunu sosyal medyada, “En büyük asker bizim asker! Sosyal medyadan gelen asker uğurlama davetine icabet ettik. Semra hanımı iddiasında mahcup etmedik.” notu ile paylaştı

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit