• resmi ilanlar

“İSMETPAŞA CADDESİNDEKİ SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ”

2019-01-10 11:00:07

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, İsmetpaşa Caddesi üzerindeki çift sıralı parklar nedeniyle esnafın sıkıntı yaşadığını belirterek, “Bu bölgedeki esnafımızın cirosunda özellikle büyük bir düşüş var. Genel ekonomik krize çare bulamayız ama küçük dokunuşlarla esnafımızla istişare ederek esnafımızın işinin artmasına yardımcı olabiliriz” dedi.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçim öncesi çalışmalarını hızlandıran Tanju Özcan, İsmetpaşa caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti. Esnafın sorunlarını dinleyen Özcan, esnafını üzen bir belediye başkanı olmayacağını ifade etti.

 

“ESNAFIMIZIN CİROSUNU ARTTIRACAĞIZ”

Esnafı düşünen bir belediyecilik anlayışı benimsemeye çalışacaklarını belirten Özcan, “Esnafımızla geniş olarak sohbet etme şansı bulduk. Bu bölgedeki esnafımız genel ekonomik kriz dışında çok fazlasıyla etkilenmiş. Tünel açıldıktan sonra bu bölgedeki insan sirkülasyonu azalmış. Yine burada uygulanan çift yön sistemi ve araçların park problemiyle ilgili olarak da gelen sayısı azalmış. Bu bölgedeki esnafımızın cirosunda özellikle büyük bir düşüş var. Genel ekonomik krize çare bulamayız ama küçük dokunuşlarla esnafımızla istişare ederek esnafımızın işinin artmasına yardımcı olabiliriz. Esnafını üzen belediyecilik anlayışı içinde olmayacağız. Tam tersine esnafına yardımcı olmaya çalışan, esnafının işini o esnaf kadar düşünen bir belediyecilik anlayışı benimsemeye çalışıyoruz” dedi. Elif Erdoğan

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit