• resmi ilanlar

BOLU BAĞIŞÇILAR VAKFI'NDAN VALİ ÜMİT'E ZİYARET

2019-01-16 11:00:03

Bolu Bağışçılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Erbayram ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bolu Valisi Ahmet Ümit'i ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

 

Ziyarete Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Şerafettin Erbayram, Yönetim kurulu Üyeleri Ahmet Yamaner, Ahmet Özmen, Nahit Abak, Hüseyin Tekin, Elvin Akdağ ile Vakıf Genel Sekreteri Öznur Akkaya katıldı.

 

Ziyarette Vakıf Başkanı Şerafettin Erbayram, Sayın Valimize görev süresinin Bolu'ya güzel hizmetlerin yapıldığı, başarılı bir dönem olmasını temennisinde bulundu ve vakıf çalışmaları ve yapmayı düşündükleri projeler hakkında bilgiler verdi.

Bolu Valisi Ahmet Ümit, ziyaretlerinden dolayı Bolu Bağışçılar Vakfı'na teşekkür ederek, Bolu'yu daha güzel yerlere taşımak için çalışacaklarını ifade etti.

Hayırsever işadamlarını ağırlamaktan memnun olduğunu dile getiren Sayın Valimiz, “İnsanların varlığını, zenginliğini başka insanlarla paylaşması çok güzel bir duygu. Projelerinizi dinledim ve bu güzel projeler için Valiliğimiz ve Valiliğimize bağlı kurumlarımız olarak katkıya hazırız, sizlerle birlikteyiz. Kubbede hoş bir seda bırakmak herkesin amacı olmalı. Sizlere projelerinizde başarılar diliyorum” dedi. A. Haktan Yamantürk

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit