• resmi ilanlar

FİZİK TEDAVİ HASTANESİNE CERRAHİ POLİKLİNİĞİ

2019-01-21 11:00:11

2018 yılını dinamik projelerle geçiren Bolu İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi hizmet koluna bir yenisini daha ekledi.

Uzun süredir Hastane Başhekim yardımcısı görevini yürüten Genel Cerrahi  Uzm. Op. Dr. Rıdvan Çakmaz Genel Cerrahi Polikliniğinde Salı ve Perşembe günleri hasta kabulüne başladı. Yoğun talep üzerine böyle bir hizmeti sunduklarını belirten Başhekim Uzm. Dr Erdal Dilekçi “Gerek yatan hastaların gereksinimleri gerekse ayaktan hasta talepleri neticesinde  genel cerrahi polikliniğini halkın hizmetine sunduk. Özellikle yatan hastalarımızın genel cerrahi muayenelerine diğer hastane transferi hususunda hastalarımızın yaşadığı mağduriyeti ortadan kaldırılarak bu uygulama ile hastalarımız bulundukları yerde muayene olabilir hale geldiler.” dedi.

 

 

Konu ile ilgili olarak Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol; “Geçtiğimiz yıl pek çok başarılı çalışmaya imza attığımız Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi  Ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanemiz şimdi de Genel Cerrahi Polikliniği ile hizmetlerine hizmet ekliyor.  Hastaneden fizik alanında hizmet alan hastalarımızın cerrahi alanında da ihtiyaçları, zamanında ve hızlıca hastanemizde çözüm buluyor. Böyle bir çalışmaya öncülük eden hastane yönetimi ve Başhekim Yardımcımız Op. Dr. Rıdvan Çakmaz’a teşekkür ediyorum.” dedi. Elif Erdoğan

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit