• resmi ilanlar

BOLUSPOR'DA ORHAN KAYNAK DÖNEMİ

2019-01-28 10:00:05

Boluspor, Sait Karafırtınalar'ın Teknik Direktörlük görevinden ayrılmasının ardından Orhan Kaynak ile resmi sözleşme imzaladı.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Sait Karafırtınalar’ın Teknik Direktörlük görevinden ayrılmasının ardından, Boluspor’da yeni hoca bulma çalışmaları hızlı bir şekilde başlamıştı. Merakla beklenen yeni hoca kim olacak sorusu ise geçtiğimiz akşam cevap buldu. Boluspor, geçtiğimiz hafta Elazığspor’dan ayrılan Orhan Kaynak ile resmi sözleşme imzaladı.

“GALİBİYET SERİSİNE BAŞLAMAK İSTİYORUZ”

İmza töreninde konuşan Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, “Bir hafta önce Sait Hocamız ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Daha sonra Cüneyt Hocamız ve ekibi ile hem Galatasaray maçına hem de Tetiş Yapı Elazığspor maçına çıktık. Öncelikle bu hocalarımıza teşekkür ediyorum. En iyi şekilde bizi temsil ettiler. Dünde Orhan Hocamız ile görüştük. Sezon sonuna kadar bir anlaşma yaptık. Orhan Hocamız daha önce Süper Lig’de Rıza Çalımbay Hocamız ile görev yaptı. Tetiş Yapı Elazığspor’da şartlar kötü olmasına rağmen bana göre büyük bir başarı gösterdi. Kendisine inanıyoruz, güveniyoruz. Hocamızın kadrosunda beş yardımcısı var. Kaleci antrenörümüz ise Abdullah Gerz Hocamız olacak. İnşallah Ümraniyespor maçı ile beraber galibiyet serisine başlamak istiyoruz. Orhan Hocamız Boluspor’a hayırlı, uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

“MUTLU SONU GÖRMEK İSTİYORUZ”

Başkan Çarıkçı’dan sonra konuşan Orhan Kaynak ise mutlu sonu görmek istediklerini belirterek, “

Teknik Direktörümüz Orhan Kaynak ise “Tetiş Yapı Elazığspor’da ilk yedi aylık süreçten sonra, Başkanımız Necip Çarıkcı ve Yönetim Kurulumuz ile birlikte son dört aylık süreç için anlaşmaya vardık. Umarım Süper Lige çıkma hedefini hep beraber gerçekleştiririz. Bu tek başına olmuyor tabi ki. Hem bizler, hem oyuncular, hem de taraftarların katkılarıyla olacaktır. Birlikteliğe önem veren bir ekibiz. Bunu da futbolcu arkadaşlarımıza hissettirerek sezon sonunda mutlu sonu görmek istiyoruz. Bu manada hem Başkanımıza, hem de Yönetim Kurulumuza bize güvendikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

İŞTE YENİ TEKNİK HEYET

Resmi sözleşmenin imzalanmasının ardından Orhan Kaynak’ın yeni teknik heyeti belli oldu. Yeni teknik heyet şu şekilde:

Abdullah Gerz (Kaleci Ant.), Gökhan Kaynak, Erkan Avseren Gökay Kavalcı, Mertcan Ebubekir Cımbılmaz

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit