• resmi ilanlar

Fatih Metin'den kiracıların yüzünü güldürecek açıklama

2019-02-06 15:48:20

“ASGARİ ÜCRETLİ, EMEKLİ, DUL VE YETİMLER EN UYGUN KOŞULLARDA EV SAHİBİ OLACAK”

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, kiradan oturan dar gelirli aileleri uygun koşullarda ev sahibi yapacaklarını duyurdu. Binlerce kişiyi ilgilendiren konuyla ilgili Metin, Bolulu müteahhitlerle işbirliğine giderek, dar gelirli aileleri kiradan kurtaracaklarını açıkladı.

Ev sahibi olmak isteyen ancak maddi durumu elverişli olmayanlar için AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin’den sevindirici bir açıklama geldi.

Eski Bolu Milletvekili ve Bakan Yardımcısı Metin, dar gelirli aileleri uygun koşullarda ev sahibi yapmak için Bolulu müteahhitlerle işbirliğine giderek kiradan kurtaracaklarını açıkladı.

TEK ŞART BUGÜNE KADAR HİÇ EV SAHİBİ OLMAMAK

Kirada oturan binlerce aileyi ilgilendiren konuyla ilgili sevindirici açıklamayı Dodurga Mahallesi’nde veren Metin, “Hayatı boyunca kendi evi olmayan, kirada olan vatandaşlarımıza ev sahibi olma imkânı sunacağız. Bu sayede asgari ücretlini, emekli, dul ve yetimler en uygun şartlarda ev sahibi olacak. Bolu Belediyesi olarak bunu gerçekleştireceğiz. Bu projeyi de Bolulu müteahhitlerimizle bir araya gelerek hayata geçireceğiz. Tüm malzemeyi de yine Bolu esnafından temin edeceğiz. Bu sayede hem dar gelirli ailelerimiz ev sahibi olacak hem esnafımız kazanacak hem de Bolu ekonomisi canlanacak. Örnek bir proje olacak.” dedi. A. Haktan Yamantürk

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit