• resmi ilanlar

VALİ ÜMİT TÜM KURUM MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

2019-02-08 11:00:04

Kurumlar arası işbirliğinin, etkinlik ile verimliliğin, insan memnuniyetinin ve idarede eşgüdümün sağlanması amacıyla Bolu Valisi Ahmet Ümit Başkanlığı'nda tüm kurum müdürlerinin katıldığı bir toplantı yapıldı.

 

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Vali Yardımcıları, kurum ve birim müdürlerinin katıldığı toplantıda ilk olarak bir sunum yapıldı. Her amir ve memurun mutlaka ulaşılabilir olması, Şehit Yakınlarımız, Gazilerimiz, hamileler, engelliler vb. daha çok ihtiramı gerektiren vatandaşlarımıza karşı daha duyarlı olunması, yatırımların takibi, kurumların yaşadığı problemlerin valilikle paylaşılması, vatandaş memnuniyetinin arttırılması, insan odaklı çalışmalar yapılması gibi amir ve memurların üzerinde daha hassas olması gereken konular ele alındı.

 

 

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu gibi güzel bir şehirde insanlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için böyle bir toplantı yaptıklarını ve bu toplantıların belirli periyotlarla devam edeceğini kaydetti.

 

“HALKIMIZ HİZMETİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

 

İlde tüm kurumların bir ekip halinde hareket etmesinin önemine de değinen Vali Ümit, “Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek, kurum içinde ve kurumlar arası işbirliğini sağlamak, yatırımların takibi, dezavantajlı vatandaşlarımıza duyarlı olunması gibi birçok konuda sizlerle paylaşımlarda bulunduk. Kurumlarımızın bu prensiplere gönülden uyacağına inanıyorum. Halkımız hizmetin en iyisini hak ediyor. Bunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmayalım” dedi.

 

Düzenlenen toplantıda ayrıca kurum amirleri ve müdürleri Bolu Valisi Ahmet Ümit’le fikir alış verişinde de bulundular. Yapılan toplantıda alınan prensip kararları il genelindeki tüm kurumlara iletilecek ve akıbeti takip edilecek. Elif Erdoğan

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit