• resmi ilanlar

‘MERHAMET VE EMEK ÖDÜLLERİ'NE LAYIK GÖRÜLDÜ

2019-02-12 11:00:08

Bu yıl ilk defa gerçekleştirilen ‘Merhamet ve Emek Ödülleri'nde, Bolu'da merhametin timsali olarak addedilen iki davranış da ödüle layık görüldü.

 

Ankara’da yerel yayın yapan Başkent Postası gazetesi tarafından bu yıl birincisi düzenlenen ‘Merhamet ve Emek Ödülleri’, 6 Şubat Çarşamba günü Ankara’da gerçekleştirildi. Programa Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ve Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, Engelli Koordinasyon Sorumlusu Ayla Yaşar, Umutevi Sorumlusu Psikoterapist Beyza Sönmezel ve ödüle layık davranışlara sahip iki aile katıldı.

 

 

RÜYASINDA GÖRDÜ, ÇOCUĞU GİBİ SAHİPLENDİ

Rüyasında gördüğü uzaktan akrabası 67 yaşında Alzheimer hastası Sezai Çetinkaya’ya 7 yıldır çocuğu gibi bakan Bolulu Hacer Saltan, ilki düzenlenen ‘Merhmet ve Emek Ödülleri’ kapsamında gerçekleştirilen programda ödülünü aldı.

 

ÖLEN KARDEŞİNİN ÇOCUKLARI ONA EMANET

Bir yıl önce meme kanserinden dolayı vefat etmiş, işitme engelli Zeliha Damar’ın iki çocuğuna kol kanat geren, onlara şu hayatta tek sahip çıkan insan olarak, duyarlılığıyla göz dolduran Bolulu Güler Şahar, ‘Merhmet ve Emek Ödülleri’ kapsamında gerçekleştirilen programda ödülünü aldı. A. Haktan Yamantürk

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit