• resmi ilanlar

FATİH METİN'DEN 18. MADDE VE TARIM ARAZİLERİ AÇIKLAMASI

2019-02-22 11:00:12

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, 18. madde uygulamalarında mağdur olan vatandaşların www.fatihmetin.net adresindeki ‘imar uygulamaları sorun bildirim sistemi'nden şikâyetlerini iletmelerini isteyerek, “Gerekli değerlendirmeleri yapacağız ve inşallah seçimden sonra bu sorunlarla alakalı meseleleri tek tek çözüme kavuşturacağız” dedi. Metin ayrıca, yeni dönemde bir metrekare tarım arazisinin dahi imara açılmayacağını duyurdu.

 

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, 18. madde uygulamaları ve tarım arazileri konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

 

“BİR METREKARE TARIM ARAZİSİ İMARA AÇILMAYACAK”

Cumhuriyet Caddesi’nde konuşan Metin, halktan gelen her türlü talep ve şikâyetleri dikkate aldıklarını dile getirerek, “Tarım arazisi fazla olan bölgelerimizde tarım arazileri ile ilgili hassasiyetin farkındayız. O nedenle yeni dönemde bir metrekare tarım arazisi imara açılmayacak” dedi.

“18. MADDE İLE İLGİLİ TALEPLERİ ALMAYA BAŞLADIK”

18. maddede uygulamaları hakkında da bazı şikâyetler aldıklarını dile getiren Metin, vatandaşlara çağrıda bulunarak, “18. maddeden dolayı mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın taleplerini de şimdiden almaya başladık. Şayet 18. madde mağduru olan vatandaşlarımız varsa www.fatihmetin.net adresindeki ‘imar uygulamaları sorun bildirim sistemi’nden bizlere bildirsinler. Gerekli değerlendirmeleri yapacağız ve inşallah seçimden sonra bu sorunlarla alakalı tek tek meseleleri çözüme kavuşturacağız.” diye konuştu.

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • tulin  (24.02.2019 11:41:48)

  Sayin fatih metin boluda artikin tarim arazisimi kaldiki, tarim arazisini imara acmicaz diyorsunuz.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit