• resmi ilanlar

TANJU ÖZCAN; “BÜYÜK ONUR DUYDUM”

2019-03-07 11:00:10

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu Belediye Başkan adayı Tanju Özcan, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı ‘Genel Ameliyathane ve Yataklı Servis' açılışına katıldı.

 

31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren CHP Bolu Belediye Başkan adayı Tanju Özcan, BAİBÜ Diş Hekimliği Fakültesinde gerçekleşen açılışa katıldı. Açılış töreninde bir konuşma yapan Özcan, ‘Genel Ameliyathane ve Yataklı Servis’ yapımında emeği geçenlere teşekkür ederek BAİBÜ’nün gelişmekte olduğunun altını çizdi.

 

“BOLUMUZA HAYIRLI OLSUN”

CHP Bolu Belediye Başkan adayı Tanju Özcan, açılışta bulunmaktan dolayı onur duyduğunu belirterek; “Buranın yapımında çok sayıda arkadaşımızın emeği geçmiş. Sağlık müdürüm, Gentaş müdürümüze ve Sırrı beye çok teşekkür ediyorum. Bu açılışta bulunmaktan büyük onur duydum. Üniversitemiz gelişmeye devam ediyor. İzzet Baysal babamızdan ve Ahmet Amca’dan, vakfımızdan Allah razı olsun. Her türlü desteği vermeye devam ediyor, verecekler de ben onu biliyorum. Ahmet amca her ne kadar imkanlar sınırlı dese de muhakkak bir iyilik düşünüyordur. Bolumuza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. Elif Erdoğan

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit