• resmi ilanlar

ÖZCAN DSİ'Yİ ZİYARET ETTİ

2019-03-08 11:00:06

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Devlet Su İşleri Bolu 53. Şube Müdürlüğü'nü ziyaret edip, çalışan personel ile sohbet etti.

 

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Tanju Özcan, İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte Devlet Su İşleri Bolu 53.Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Kurum müdürü Kazım Doğru ile görüşen Özcan, Bolu’nun su rezervleri hakkında bilgiler aldı. Daha sonra kurum çalışanları ile tek tek görüşen Özcan, hayır dualarını ve desteklerini istedi.

 

“BOLU’YU DÜNYANIN TANIDIĞI ŞEHİR HALİNE GETİRECEĞİZ”

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, “Bolu’yu dünyanın tanıdığı bir şehir haline getireceğiz” dedi.  Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, Soylu Otel’de gerçekleştirilen programda Emlakçılar Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Bolu’yu çok güzel bir şehir haline getireceklerini belirten Özcan, “Hep birlikte el ele vereceğiz, Bolu'nun turizm anlamında Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden, en çok turist çeken şehirlerinden biri haline getireceğiz. Öncelikle bu şehri güzelleştireceğiz. Şehrin merkezine Allah vergisi Abant, Gölcük ve Yedigöllerin dışında kul yapımı eserler kazandıracağız. Bolu'yu dünyanın tanıdığı bir şehir haline getireceğiz” dedi.

Otopark katılım paylarını da düşüreceklerini belirten Özcan, inşaat sektörünün daha canlı bir hale geleceğini, inşaat sektörünün bağlantılı olduğu her alanda esnafın yüzünün güleceğini söyledi. Elif Erdoğan

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit