• resmi ilanlar

86'NCI HALK GÜNÜ TOPLANTISI YAPILDI

2019-03-12 11:00:06

Bolu Valisi Ahmet Ümit, her hafta Pazartesi günleri yapılan Halk Günü Toplantısında Bolulu vatandaşlarımızla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.

Vali Ahmet Ümit başkanlığında Bolu Valiliği Abant Toplantı Salonunda yapılan 86’ncı Halk Günü Toplantısına Vali Yardımcısı Ahmet Atılkan, Bolu Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Koçyiğit, İl Afet ve Acil Durum İl Müdürü Cenk Yıldız, Devlet Su İşleri 53’üncü Şube Müdür Vekili Kazım Doğru, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Basri Rozan, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Şevki Erkal, İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Bülent İlhan, Bolu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü İsmail Yalçın ile vatandaşlarımız katıldı.

 

Düzenlenen Halk Günü toplantısında tek tek vatandaşlarımızla görüşerek istek ve taleplerini alan Vali Ümit, vatandaşlarımızın talepleri hakkında toplantıya katılan ilgili kurum müdürlerinden de gerekli bilgileri alarak, en kısa zamanda isteklerin karşılanması ve mağduriyetlerin giderilmesi için gerekli talimatları verdi.  A. Haktan Yamantürk

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit