• resmi ilanlar

BOLU'NUN MAKİNE PARKI GÜÇLENDİ

2019-03-12 11:00:04

Orman Genel Müdürlüğünce Bolu Orman Bölge Müdürlüğü emrine tahsis edilen iki adet 30 tonluk ekskavatör, bir adet greyder ve bir adet treyler ile Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Makine Parkı daha da güçlendi.

 

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü makine parkına dâhil olan ve ilgili İşletme Müdürlüklerine tahsisleri yapılan söz konusu iş makinelerinin teslimi için Bolu İl Özel İdaresi bahçesinde dağıtım töreni düzenlendi. Dağıtım törenine Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Bölge Müdür Yardımcıları, Nizamettin Ören, Yılmaz Yıldız, Ferdi Özer, Makine İkmal Şube Müdürü Rıfat Güncen, İşletme Müdürleri, İşletme Şefleri ve teknik personel ile İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcıları Fevzi Dönmez ve Bünyamin Bal katıldı.

 

 

Dağıtım Töreninde Bölge Müdürü Hasan Keskin yaptığı konuşmada, “Bolu Orman Bölge Müdürlüğüne destekleri için, Bakanımız Dr. Sayın Bekir Pakdemirli’ye ve Genel Müdürümüz Sayın Bekir Karacabey’e teşekkür ederiz. Üretim anlamında Türkiye’nin en önemli Bölge Müdürlüklerinden biri olan Bölge Müdürlüğümüzün, bu üretimi gerçekleştirebilmesi, transport ve alt yapı hizmetlerinin güçlü olmasına bağlıdır. Bölge Müdürlüğümüz 2018 Yılının en çok yol yatırımı yapan bölge müdürlüğü olmuştur. Yeni verilen bu Makinaların memleketimize ve Bölge Müdürlüğümüze hayırlı olmasını dilerim. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin” diyerek açılış kurdelesini kesti.

 

Müteakibinde,  bir adet ekskavatörü Düzce Orman İşletme Müdürü Turgay Kağan’a, bir adet ekskavatörü Gerede Orman İşletme Müdürü İsmail Dilek’e, bir adet Greyderi, Seben ve Aladağ Orman İşletme Müdürlükleri ortak kullanımı için Seben Orman İşletme Müdürü Raif Çopur ile Aladağ Orman İşletme Müdürü Rıdvan Aksu’ya, bir adet treyleri ise Bolu Orman İşletme Müdürü Kemal Yıldız‘a teslim edildi. Elif Erdoğan

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit