• resmi ilanlar

FATİH METİN'DEN SANAYİ ESNAFINA GARANTİ

2019-03-12 11:00:10

“ASLOLAN ENAFIMIZDIR, ASLA KİMSEYİ MAĞDUR ETMEYECEĞİZ”

 

Sanayi esnafını bir kez daha ziyaret eden Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin,  sanayi sitesinin taşınmasında ve mevcut sanayi arazisinin değerlendirilmesinde kimsenin mağdur edilmeyeceğini tekrarlayarak, “Bizim için aslolan sanayi esnafıdır. Burayla ilgili alacağımız her karar, sanayi esnafının kararı olacak. Asla hiç kimseyi mağdur etmeyeceğiz” dedi.

Tarihi yerel seçimlere 19 gün kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Gerçekleşen ziyarette Fatih Metin’in yanı sıra, İl Başkanı Nurettin Doğanay, lehine adaylıktan çekilen MHP’li İbrahim Doğan ve çok sayıda AK Parti-MHP’li katıldı.

TAMİRHANELERİ TEK TEK GEZDİ

Cumhur İttifakı AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, kendisine eşlik eden AK Parti ve MHP’lilerle birlikte tamirhaneleri ve diğer dükkânları dolaşarak esnaflara bol kazançlar diledi. Ekmeğini taştan çıkartan esnaflarla sohbet eden Metin, kendisinden herhangi bir isteklerinin olup olmadığını sordu.

“ASLOLAN SANAYİ ESNAFIDIR”

Metin’in büyük destek gördüğü ziyarette Sanayi Sitesi’nin taşınması ve mevcut sanayi arazisinin nasıl değerlendirileceği konusu da gündeme geldi. AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, esnaflarla daha önce yapılan toplantıları ve verdiği sözleri hatırlatarak, “Tekrar ediyorum; bizim için aslolan sanayi esnafıdır. Burayla ilgili alacağımız her karar, sanayi esnafının kararı olacak. Asla hiç kimseyi mağdur etmeyeceğiz.” dedi. A. Haktan Yamantürk

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit