• resmi ilanlar

BAŞKAN YILMAZ VEDA EDİYOR

2019-03-12 11:00:11

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz teşekkür ziyaretleri kapsamında, Bolu Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi'ni ziyaret ederek başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz teşekkür ziyaretleri kapsamında ilk ziyaretini BESOB’a gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen ziyaretlerde konuşma yapan Yılmaz; “15 yıldır hep birlikte Bolu için çalıştık. Her şeyin bir sonu var ve bizim görev süremiz de sona erdi. Bizim amacımız Bolu’yu dünyada yaşanılabilir kentler arasında en iyi yere getirmek. Allah’a binlerce şükür 15 yıllık bir süreçte çok büyük adımlar attık ve çok yol kat ettik. Görevim süresince verdiğiniz desteklerden dolayı hepinizden Allah razı olsun” dedi.

“YAPTIĞI ÇALIŞMALARLA HİÇBİR ZAMAN UNUTULMAYACAK”

Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Yılmaz’ın yaptığı çalışmaların unutulmayacağına vurgu yapan BESOB Başkanı Tahir Gayret ise; “Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin Yılmaz’ın Bolu’ya çok güzel çalışmaları olmuştur. Kendisinden Allah razı olsun. Yaptığı çalışmalarla hiçbir zaman unutulmayacak.” şeklinde konuştu.

 “ÖNEMLİ OLAN BOLU’NUN GELECEĞİ…”

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında ikinci durağı ise Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi idi. Ziyaret esnasında bir konuşma yapan Yılmaz; “Bolu turizm kenti olacak, spor kenti olacak, sağlık kenti olacak ve üniversite kenti olacak dedik. Bu sadece Bolu Merkez’de değil, ilçeleriyle birlikte böyle bir hedefe yürüyorduk. İki dönemlik Belediye Meclis Üyeliği’nde de bunun hayalini kurmuştuk. 10 yıl hazırlık, 15 yıl da icra makamında, 25 yılını Bolu şehrinin geleceğine adamış bir insan olarak ekibimizle beraber müthiş bir gayret içinde olduk. Bu konuda hep Bolu halkının ve sizlerin desteğini gördük. Size de bu desteklerinizden dolayı teşekkür etmeye geldik.” şeklinde konuştu.

 “15 YILDIR BOLU’NUN BANA GÖRE ÇEHRESİNİ VE VİZYONUNU DEĞİŞTİRDİNİZ”

Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yoltaş da Belediye Başkanı Alaadin Yılmaz’a teşekkür ziyaretinden dolayı mutluluğunu ve görev süresi boyunca verdiği desteklerden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek; “Bu ziyaretinizle bizleri çok mutlu ettiniz. 15 yıldır Bolu’nun bana göre çehresini ve vizyonunu değiştirdiniz. Belediyecilik anlamında Bolu’ya çok şey kattığınıza biz inanıyoruz.” dedi.

Ardından Başkan Yılmaz, beraberinde Belediye Meclis Üyeleri Necip Çarıkçı, Haluk İnceler ve Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen ile birlikte Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Yaman’a, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Seyfi Han’a ve İdare Mahkemesi Başkanı Turgut Delal’a Bolu’ya vermiş oldukları katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit