• resmi ilanlar

KILINÇ:“SAADET GETİRMEYE GELİYORUZ”

2019-03-13 11:00:07

Saadet Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Turan Kılınç, seçim çalışmalarına bütün hızıyla devam ediyor. Parti yetkilileri ve çalışma ekibiyle İzzet Baysal Caddesi esnaflarını ziyaret eden Kılınç, kısa bir açıklamada bulundu. Kılınç, “Esnafımızın büyük teveccühü ve desteği var, inşallah 1 Nisan'da Bolu için yeni bir dönem başlayacak” dedi.

Turan Kılınç, seçim çalışmaları kapsamında İzzet Baysal Caddesinde esnaf ziyaretinde bulundu. Ziyaretlerinde halkın ilgisinin olduğunu söyleyen Kılınç, “Esnafımızın tüm sorularını çözmek için çalışıyoruz. Halkımızın yanlışları görmüş olması ve bize destek vermesi bizi umutlandırıyor. Onlar bizlere destek ve sahip çıksınlar bizde onlara hizmet edeceğiz. Bu gidişat devam ettirilemez. Bolu ve Türkiye için Saadet geliyor” dedi.

Saadet Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Kılınç, “Bizim yorulma ve usanma lüksümüz yok. 1 Nisan’a kadar ve sonrasında çalışmaya devam edeceğiz. Saadet gelmesini istiyorsak çalışacağız. Biz tek başına yönetmeye değil, beraber halkımızla yönetmeye,hizmet etmeye talibiz. Tüyü bitmemiş yetimin hakkına biz sahip çıkacağız” dedi. Kılınç çalışmalarına gün boyu mahalle ve esnaf ziyaretleriyle devam etti.  A. Haktan Yamantürk

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit