• resmi ilanlar

ÇAĞLAR; “YENİÇAĞA'YA GELEN YATIRIMLAR DURMASIN, HİZMET DEVAM ETSİN”

2019-03-13 11:00:11

31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarını sahadaki çalışmaları ile sürdüren AK Parti Yeniçağa Belediye Başkan Adayı Recayi Çağlar, yaptığı açıklamada, “Yeniçağa'ya gelen yatırımlar durmasın, hizmet devam etsin. Ben çalıştım, takdir sizin” dedi.

Haber: BMA

 

31 Mart seçimlerine az bir süre kalan son zamanlarda özellikle turizm potansiyelini artıran Yeniçağa’da AK Parti Belediye Başkan Adayı Recayi Çağlar, seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Belediye Başkan Adayı Recayi Çağlar yaptığı açıklamada, “Hepinizin bildiği gibi seçimlere kısa bir zaman kaldı. 5 sene size hizmet etmenin memnuniyetini, gururunu, size hizmetkar olmanın şerefini yaşattınız bana. Bundan dolayı hepinize teşekkürlerimi, minnetarlığımı belirtmek istiyorum. 5 sene içerisinde yapmış olduğumuz hizmetleri hepiniz gördünüz. Ve yaşadığınız ortamlarda da hizmetlerimizden faydalanmaktasınız. Bu hizmetleri buraya getirmemizdeki en önemli etkenlerden bir tanesi bizim gecemizi gündüzümüze katarak çok çalışmamız ve en önemlisi ise benim AK Parti Belediye Başkanı olduğumdan beri iktidarın nimetlerini buraya, Yeniçağa’ya taşımak için çaba göstermemdir. Yani iktidar olmasaydık, iktidar partisinin belediye başkanı olmasaydım bu hizmetlerin gelmesi ihtimali çok zayıftı” dedi.

“BİR 5 SENE İÇİN DAHA HAZIRIM”

Açıklamasında İller Bankasından Şubat ayında gelen haklarını da belirten Çağlar, “İller Bankasından gelen paramız -ben de olsam muhalefet partisinden biri de olsa- gelen para 221 bin 856 lira 39 kuruş Şubat ayında. Ancak giderimiz 458 bin lira. Yani arada 200 küsür bin lira kadar fark var. Bu her ay böyle. Bu gelen para bizim giderimizi karşılar anlamında değil. Hep noksan geliyor. Biz iktidar gücüyle aradaki farkı kapatıyor ve hizmetleri de iktidar gücüyle yapıyoruz. Yani arife tarif gerekmez. Sizler her şeyin en doğrusunu en güzelini biliyorsunuz bu Allahın nasibi sizlerin takdiri olacakç ben burada 5 sene boyunca hizmet ettim. Bir 5 sene için daha hazırım. Çalışmalarımızı durmadan devam ettiriyorum. Sizlerden temennim Yeniçağa’ya gelen yatırımlar durmasın, hizmet devam etsin. Ben çalıştım, takdir sizin” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkan Adayı Recayi Çağlar, ayrıca Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank tarafından ilçede Organize Sanayi Bölgesi oluşturulmasına yönelik talimatla ilgili çalışmaları başlatmak üzere Ankara’ya gitti. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Ramazan Yıldırım ile görüşen Çağlar çalışmaların başladığını açıkladı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit