• resmi ilanlar

KILINÇ'TAN BAİBÜ TIP FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA ZİYARET

2019-03-14 11:00:07

Saadet Partisi Bolu Belediye Başkan adayı Turan Kılınç, 14 Mart Tıp Bayramı vesilesi ile BAİBÜ Tıp Fakültesine ziyarette bulundu.

 

BAİBÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ural Belediye Başkan adayı Turan Kılınç ve Saadet Partisi heyetini makamında kabul etti. Ziyaretleri için heyete teşekkür eden Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ural “Üniversite hastanemizde vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmeti ve kalitesini artırmak için yoğun çaba içerisindeyiz. Bu çabamızın da karşılığını aldığımızı görmekten memnuniyet duyuyoruz. Bugün tedavi ettiğimiz hastalarımızın yaklaşık yarısı Bolu dışından gelerek fakültemizi tercih ediyor. Bunların içinde Ankara, İstanbul gibi metropollerden gelen hastalarımız olduğu gibi çevre illerden ve Konya ya da Kayseri gibi uzak illerimizden gelen hastalarımız da var. Bu da sağlık alanında Türkiye çapında giderek büyüyen bir marka değerimizin olduğunu gösteriyor. Bu değer de alanlarında uzman hocalarımızın tecrübeleri ile hastalarımızın burada gördüğü tedaviden memnun olmasından kaynaklanıyor.” diye konuştu.

KILINÇ’TAN TEBRİK VE TEŞEKKÜR

Saadet adayı Kılınç yaptıkları hizmetlerden dolayı Prof. Dr. Ahmet Ural’a teşekkür ederek “Bu vesile ile sizin nezdinizde tüm hekimlerimizin ayrıca hemşirelerimizin, hasta bakıcılarımızın, teknisyenlerimizin ve tüm personelin 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım.” ifadesini kullandı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit