• resmi ilanlar

“Minik Eller Büyük Emekler” Sergisi Açıldı

2019-03-14 11:00:05

Bolu Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin “Minik Eller Büyük Emekler” Sergisi açıldı.

Bolu Atatürk İlköğretim Okulu 1. Ve 2. sınıf öğrencilerinin veliler ve öğretmenlerle birlikte, ahşap atıkları değerlendirerek yapmış oldukları çalışmaların sergisi Bolu Belediyesi Ressam Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde 13 Mart 2019 Çarşamba günü saat 10.30’da açıldı.

“Minik Eller Büyük Emekler” Sergisinin açılışına Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Biçen,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Kunuk, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Recep Nuri Kaçmaz, okul ve kurum müdürleri, daire amirleri, öğretmenler, veliler, öğrenciler ve sanatseverler katıldı.

Bolu Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Fuat Bayramoğlu sergi açılış konuşmasında; “ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın İbrahim Kunuk Beyefendi, şube müdürlerimizden Sayın Recep Nuri Kaçmaz Beyefendi ve Sayın Levent Şener Beyefendi, Bolu’daki güzide okullarımızın çok kıymetli saygıdeğer müdürlerimiz, projede görev alan Sayın Yusuf Akdeniz Beyefendiye Sayın Talat Çetin Beyefendiye, Sayın Sinan Baş Beyefendiye, Sayın Sibel Gezgin Özkan Hanımefendiye, Sayın Filiz Meç Hanımefendiye VE Sayın Vicdan Yüksel Hanımefendiye, Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Hülya Öztürk Hanımefendi ve diğer üyelerimiz, saygıdeğer misafirlerimiz ve kıymetli velilerimiz, sevgili öğrencilerimiz katıldı. Sevgimizin açılışında büyük emekleri bulunan il Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Tepe Beyefendiye candan teşekkür ederiz. Katılımcılara minnettarız.

Sergimiz iki gün sürecektir” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit