• resmi ilanlar

TANJU ÖZCAN AÇILIŞLARA KATILDI

2019-03-24 10:46:02

CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan, seçim çalışmalarının yanı sıra esnaf açılışlarına da katılarak vatandaşlara destek veriyor.

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Tanju Özcan, İzzet Baysal Caddesi üzerinde açılan Sonses İşitme Cihazları Merkezi ile Beşkavaklar Mahallesi'nde açılan Örnekbaş Eczanesi'nin açılışına katıldı. İlk olarak Sonses İşitme Cihazları Merkezi'nin açılışına katılan Özcan, iş yeri sahiplerine hayırlı olması dileklerinde bulundu.

 

"HEPİMİZ DAYANIŞMA DUYGUMUZU GÖSTERMEK İÇİN BURADAYIZ"

CHP Eski Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran'ın da katıldığı Örnekbaş Eczanesi'nin açılışında yer alan Özcan, "Haftaya pazar günü Bolu'nun yeni belediye başkanı olarak bundan sonra Bolumuza doğrudan hizmet etmeye çalışacağız. Bolu'nun her kesiminden insanlarımız burada görmek beni çok mutlu etti. Yani gerçekten şunu görüyoruz. Biz farklı partilere mensup olabiliriz, farklı siyasal ve dünya görüşlerimiz olabilir ama böyle bir açılışta hepimiz bir araya geliyoruz. Hepimiz dayanışma duygumuzu göstermek için buradayız. Değerli kardeşimize yeni iş yerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Allah yardımcısı olsun, Allah hayırlı kazançlar versin" dedi. Elif Erdoğan

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit