• resmi ilanlar

Mahmut Alan Bolu halkını seferber etti

2019-04-10 11:00:08

ONUR OKULU'NUN ÖNÜNDE BULUNDU…

Sakarya İlköğretim Okulu öğrencisi 9 yaşındaki Onur Fahri Gören'in kaybolması sonrasında Bolu halkı seferber oldu. Mahmut Alan facebook adresinden çocuğun bulunması için canlı yayın yaptı, binlerce kişi izledi. Onur okulun tam karşısındaki parkta 9 saat sonra bulundu.

 

Salı günü saat 15:30'da babasıyla birlikte kaldığı evden çıkan ve bir daha haber alınamayan 9 yaşındaki Onur Fahri Gören'in ailesi polise giderek kayıp başvurusu yaptı. Kayıp çocuk haberlerinin sosyal medyada yayılması sonrası harekete geçen Mahmut Alan Sakarya İlköğretim Okulu çevresinden facebook adresinde canlı yayın yapmaya başladı. Binlerce kişi yayını izlerken, bölgeye vatandaşlar akın etti. Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı İsmail Akgül ocağa bağlı gençlerle bölgeye gelerek çalışmalara katıldı.

 

Onur Fahri Gören, vatandaşlar tarafından okulun karşısındaki parkın içinde bulundu. Aile ve vatandaşlar büyük sevinç yaşarken, soğuk havada üşüyen çocuk ilk önce Sakarya İlkokulu'na götürüldü. Bir süre okulda kalan çocuk daha sonra babasına teslim edildi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit