• resmi ilanlar

BASIN AÇIKLAMASINDA NEDEN YOKTULAR?

2019-04-10 11:00:14

Dikkat çekmişti, Fatih Metin açıkladı…

Ak Parti Bolu Belediye Başkan adayı Fatih Metin’in basınla buluşmasına Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın katılmaması, toplantıya katılan basın mensuplarının dikkatini çekmişti. İki ismin neden toplantıya katılmadığına ise Fatih Metin yaptığı açıklamayla netlik kazandırdı.

Haber: Hakan Aydın

Ak Parti Bolu Beleidye Başkan adayı Fatih Metin’in seçim değerlendirme toplantısına Ak parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Ak Parti Bolu Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, Kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı. Toplantıya Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’nün katılmaması ise basın mensuplarının dikkatini çekmişti.

Her iki isminde daha önceden planlanan işleri nedeniyle toplantıda olamadığını belirten Metin, “İl Başkanımız Nuretin Doğanay, oğlunu ve kızını umre ziyaretine göndermek üzere şu anda havaalanında bulunuyor. Milletvekilimiz Fehmi Küpçü’de, İstanbul seçimleri nedeniyle genel merkezimiz tarafından İstanbul’da görevlendirilmiş durumda. Bu açıklamayı yapayım ki, kimsenin aklına farklı bir şey gelmesin” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit