• resmi ilanlar

Fatih Metin o arsayla ilgili konuştu…

2019-04-10 11:00:18

“ORAYI SATIN ALAN MÜTEAHHİTİ ARAYARAK…”

31 Mart yerel seçimlerinin AK Partili Bolu Belediye Başkan adayı Fatih Metin, Kültür Mahallesi'nde yol ortasına yapılan inşaat ile ilgili açıklama yaptı. Metin, "Kültür Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, seçim sürecinde beni o arazinin olduğu yere götürdüler. Orayı satın alan müteahhiti arayarak, ‘Herhangi bir çalışma yapma. Biz belediye olarak orayı tekrar geri alacağız” dedim. Ancak, seçim sonuçlarının belli olmasıyla birlikte 31 Mart gecesi arazide çalışmalar başlamış" dedi.

 

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin, sabah kahvaltısında Bolu'da görev yapan gazetecilerle bir araya geldi. Seçim süreci boyunca Bolu basınının tarafsız ve özverili çalışmasından dolayı teşekkür eden Metin, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"MÜTEAHHİTİN SÖZÜ KİMDEN ALDIĞINI DA ARTIK SÖYLEMEME GEREK YOK"

Kültür Mahallesi’nde vatandaşların büyük tepkisine neden olan yol ortasındaki inşaat ile ilgili sorulan soruya Metin, “Kültür Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar, seçim sürecinde beni o arazinin olduğu yere götürdüler. Buranın satıldığını ve mahalle olarak böyle bir uygulamaya karşı olduklarını söylediler. Ben de konuyu araştırdığımda mahalle halkının söylediklerinin doğru olduğunu gördüm. Orayı satın alan müteahhiti arayarak, ‘Herhangi bir çalışma yapma. Biz belediye olarak orayı tekrar geri alacağız’ dedim. Ancak, seçim sonuçlarının belli olmasıyla birlikte 31 Mart gecesi arazide çalışmalar başlamış. Seçim sürecinde müteahhitin sözü kimden aldığını da artık söylememe gerek yok diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • Turizmci  (16.04.2019 12:50:18)

  Rauf Bey geri alacaktınız niye sattınız diyorsun da, satan eski belediye başkanı. Adını söylememe gerek yok onuda siz anlayın artık demiş Fatih Metin. Araları zaten iyi değil eski başkanla. Fatih Metin seçilseydi, geri alırdı. Tanju Özcanda belki geri alırdı ama adamlar gece yarısı sabaha karşı hafriyat yaptılar. Bunun sorumlusu eski belediye başkanıdır. Ne Fatih Metin nede Tanju Özcan... Ancak Belediyenin bu saatten sonra yapabileceği bir şeyler varsa (ki onu ilgili merciler daha iyi bilir) sonuna kadar yapsınlar.

 • Rauf  (10.04.2019 17:08:07)

  Geri ala caktınız neye sattınız

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit