• resmi ilanlar

Kurumsallaşma yönünde ilk adımlar atılıyor

2019-04-10 11:00:20

BELEDİYEDE BASIN SÖZCÜSÜ DÖNEMİ BAŞLIYOR

 

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, yakın zaman içerisinde Belediye Başkanlığı Sözcüsü’nün göreve başlayarak haftanın belirlenen bir günü kamuoyunun aydınlatılması için belediyenin çalışmalarını anlatarak, basın mensuplarının sorularını cevaplayacak.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

31 Mart mahalli ve idari seçimleri kazanarak Bolu’nun yeni Belediye Başkanı olan Tanju Özcan çalışmalarını sürdürüyor. Belediyede yeni bir yapılanma yapan Başkan Tanju Özcan seçim sürecinde de söylediği gibi kurumsal bir belediye için adımlar atmaya başladı.

Bolu Belediye Meclisi Nisan Ayı ilk oturumunda konuşan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan kurumsallaşmada ilk adımların atılması ve kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi açısından Bolu Belediye Başkanlığı Basın Sözcüsü olarak bir kişinin atanarak göreve başlayacağını duyurdu.

“ŞEFFAFLIK VE KAMUOYUNU BİLGİLENDİRME AÇISINDAN BU ÖNEMLİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM”

Başkan Özcan yaptığı açıklamada bu uygulamanın şeffaflık ve kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi açısından önemli olduğunun altını çizerek, “Önümüzdeki günlerde bir uygulamaya daha geçeceğiz. Belediye başkanlığı sözcüsü olacak. Haftada bir belediyenin çalışmaları ile ilgili kamuoyunu bilgilendirecek. Komisyon çalışmaları, encümen çalışmaları, belediyemizin yapacağı sosyal kültürel etkinlikleri kamuoyuna bildirmek üzere bir arkadaşımızı tanıtacağız. Zaten son zamanlarda bu yapılan uygulama kurumsallığın gereği. Zaten biliyorsunuz Genelkurmay Başkanlığı da bu uygulamaya geçti. Şeffaflık ve kamuoyunu bilgilendirme açısından bu önemli diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit