• resmi ilanlar

YILLAR SONRA ÇOCUK TRİBÜNÜ ŞENLENDİ

2019-05-04 10:00:06

Boluspor, Spor Toto 1. Lig'in 32. haftasında konuk ettiği Hatayspor'a 4-1 farklı mağlup olurken karşılaşmanın en güzel görüntüsü çocuk tribünü oldu.

Boluspor Hatayspor karşılaşmasının en güzel görüntüsü çocuk tribünündeydi. Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 2-A şubesi öğrencileri sınıfça Boluspor, Hatayspor karşılaşmasına gelerek kırmızı beyazlılara destek verdi.

 

Kapalı tribünde yer alan öğrenci taraftarlar 90 dakika susmadan destek verirken zaman zaman diğer tribünlerde yer alan taraftarlarla karşılıklı tezahüratlar yaparak ilk defa geldikleri bir spor karşılaşmasında ortaya koydukları performansla taktir aldılar. Sınıf öğretmeni Eylül Demirtaş ve öğrenci velisi Ali Bayri tarafından yapılan organizasyonda öğrencilerin susmadan ortaya koydukları performans ayakta alkışlandı.

 

Bu görüntüler sonrası eski yıllar akıllara geldi

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 2-A şubesi öğrencilerinin yapmış oldukları etkinlik sonrası yıllar önce kurulan çocuk tribününü akıllara getirdi. Taraftar derneklerinin projesi olarak kurulan bir ara 750 kadar öğrenci gurubundan oluşan çocuk tribünü ilgisizlik yüzünden dağılırken karşılaşma sonrası 2-A şubesi öğrencilerinin ortaya koyduğu performans o yılları hatırlattı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit