• resmi ilanlar

EL KADAR ÇOCUĞA ÖĞRETMEN DAYAĞI

2019-05-10 11:00:15

Bağırdı, kulağını çekti, tokat attı…

Bolu Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda öğretmenlik yapan G.Y. isimli kadının bir öğrencisine şiddet uyguladığı anlar kameraya yansıdı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrencisine şiddet uygulayan G.Y. hakkında soruşturma başlattı.

Olay, Bolu Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda meydana geldi. Okulda çalışan G.Y. isimli kadın öğretmen dersine girdiği sınıfa soru sordu. Öğrencilerden birisinin bu soruyu bilememesi üzerine Öğretmen çocuğu tahtaya çağırdı. Tahtada çocuğun kulağını çekip tokat atan ve “Sen mi döveceğim ha” diyen öğretmen G.Y. ile öğrenciler arasında yaşananlar öğrenciler tarafından kayda alındı.

Çocuğun durumu anlatması üzerine öğrencinin ailesi öğretmenden şikayetçi oldu. Şikayet üzerine İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğretmen G.Y. hakkında soruşturma başlattı.

Ayrıca öğretmenin görevine devam ettiği de gelen bilgiler arasında. bolununhaberi.com

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Ali  (17.05.2019 00:12:45)

  Yaziklar olsun lütfen bu konuları kulak arda etmeyelim belkide o tokat çocuğunuz okuldan vaz gecmesine neden olur hayallerinden geleceginden vaz geçmesine neden olur susmayin ki bir daha hiç bir öğretmen bunu yapmaya kalkışmasın siz göz yumdukça daha neler görürüz neler çocuklarımıza sahip çıkalım lütfen bu şiddete birlikte dur diyelim

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit