• resmi ilanlar

VATANDAŞLARLA BİRLİKTE İFTAR AÇILDI

2019-05-30 10:00:04

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Valilik koordinesinde Bolu Kızılay Şubesi kontrolünde Bolulu işadamları tarafından verilen iftar sofrasında vatandaşlarla buluştu.

Atatürk Orman Parkında kurulan iftar çadırına giden Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bolu Kızılay Şube Başkanı Muhsin Kınacı ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

500 kişinin yer aldığı iftar yemeğinde bir konuşma yapan Bolu Valisi Ahmet Ümit, kendilerini sofralarına kabul ettikleri için vatandaşlara teşekkür ederek, “Mübarek Ramazan Ayı’nda sizlerle beraber olmaktan dolayı mutluyum.  Bizleri sofranıza kabul ettiğiniz için ve soframıza katıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ YIL RAMAZAN AYI’NDA DAHA GÜZEL, DAHA BÜYÜK SOFRALARI KURMAK İSTİYORUZ

Ramazan Ayı’nın ilk gününden itibaren vatandaşlarımıza bu iftar sofrasının kurulmaya başladığını ve bu ayın sonuna kadar devam edeceğini sözlerine ekleyen Vali Ümit, “Bu anlamlı sofrada emeği geçen herkesi ve özellikle işadamlarımızı kutluyorum. Bu iftar sofrası, Valiliğimiz koordinesinde, Kızılay kontrolünde ve işadamlarımızın yardımıyla kuruluyor. İnşallah ömrümüz vefa eder ise önümüzdeki yıl Ramazan Ayı’nda daha güzel, daha büyük sofraları kurmak istiyoruz. Şimdiden sizlerin nezdinde tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” şeklinde konuştu.

Vali Ümit ayrıca, Ramazan ayında yaşanan birlik, beraberlik, kardeşlik ve yardımlaşma duygusunun diğer günlere de yayılmasını dilediğinde bulundu.

Vali Ümit ve iftara katılan tüm vatandaşlar akşam ezanının okunması ile iftarlarını açtılar.

İftar sonrası da katılımcılarla ve gönüllü hizmet sunan üniversiteli gençlerle sohbet eden Vali Ümit, Kızılay gönüllüleri ile de hatıra fotoğrafı çektirdi. A. Haktan Yamantürk

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit