• resmi ilanlar

Büyük Raketler ilimizde yarıştı

2019-07-01 10:00:04

Türkiye Tenis Federasyonu ve Abant Tenis İhtisas Kulübü tarafından düzenlenen Büyükler Tenis Turnuvası önceki gün ilimizde gerçekleşti.

Müsabakalara 25 erkek ve 10 bayan sporcu katıldı. Turnuvaya katılan oyuncular arasında Bolulu tenisçilerin yanı sıra Düzce, Sakarya, Samsun, Yalova, Bursa, İstanbul, Ankara ve Diyarbakır’dan  sporcular katıldı. 2 gün sonunda yapılan centilmence geçen tenis maçları sonucunda 1.ler ve 2.ler belli oldu.  Tenis Federasyonu tarafından katılan oyunculara galibiyetlerine göre puan verildi. Turnuvayı düzenleyen Abant Tenis İhtisas Kulübü de katılan oyunculara madalya verdi. Turnuvada dereceye giren oyuncular şöyle:

 

Bayanlar 1.Grup

1.Buse Çağlaroglu (Bolu)

2.Ada Şenel (Samsun)

Bayanlar 2.Grup

1.Mine Karagöz (Bolu)

2.Sabriye Karagöz (Bolu)

Erkekler 1.Grup

1.Uğurcan Özer (Bolu)

2.Efe Kaskını (Düzce )

Erkekler 2.Grup

1.Demir Yavuz (Bursa)

2.Eray Terzi (Bolu)

Erkekler 3.Grup

1.Onur Güney (Bolu)

2.Abdullah Bayraktaroğlu (İstanbul)

 

ULUSOY, “SPORCULAR ÇOK MEMNUN KALDI”

Müsabakalar sonrası bir açıklama yapan Abant Tenis İhtisas Kulübü Başkanı Ahmet Ulusoy şunları söyledi: “Bolu’da bu yıl  ikincisini   düzenlediğimiz  Ulusal  Büyükler Tenis  Turnuvasına Türkiye’nin  çeşitli yerlerinden  oyuncular  katıldı.  Bu turnuvaya katılan oyuncular Bolu’dan çok memnun kaldılar ve başka turnuvaların da düzenlenmesini istediler” dedi.

ÇOLAK, “6 TURNUVA DAHA YAPACAĞIZ”

Abant Tenis İhtisas Kulüp Genel Sekreteri Selahi Çolak ise, “Kulübümüz bu yıl çok güzel şeyler  yapmaya başladı. Mayıs ayında 12 yaş turnuvası yaptık. Şimdi ikincisini yaptığımız Büyükler Tenis  Turnuvasına Türkiye genelinden lisanslı 35  sporcu  katıldı. Bu turnuvayı da başarılı bir şekilde tamamladık.  Şimdi Tenis Federasyonu’ndan 10 yaş ve 14 yaş turnuvaları talep ettik. Yapmış  olduğumuz turnuvalardan almış olduğumuz olumlu sonuçlara göre federasyon  yeni  turnuvalar vermektedir. Bu sene içinde 6 adet daha turnuva yapmayı düşünüyorum” şeklinde konuştu. Tribün Bolu

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit