• resmi ilanlar

EVİN HALİ ORTAYA ÇIKINCA KOVULDULAR

2019-07-04 11:00:10

Gülsek mi ağlasak mı bilemedik…

 

Geçtiğimiz haftalarda TLC televizyonunda yayınlanan “Temizlik Avcıları” programına çıkan üniversite öğrencileri, ev sahibinin programı izlemesi sonucu evden kovuldu. Gençler, Show TV Ana Haber’e çıkarken, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan yardım istedi.

Geçtiğimiz günlerde TLC televizyonunda yayınlanan Temizlik Avcıları programı, Bolu’da üniversite okuyan 5 gencin evine konuk oldu. Evdeki pis görüntünün videosu kısa sürede sosyal medya üzerinden tüm Türkiye’de yayılmaya başladı. Video Türkiye’de fenomen hale gelince üniversitelilerin başına gelmeyen kalmadı. Programı izleyen ev sahibi önce gençlerden hesap sordu, ardından da evden çıkarttı. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi öğrencisi 5 genç, ev sahibinin isteği üzerine evden çıkmak zorunda kalırken yeni bir ev aramaya başladı. Ancak kaldıkları evin pis görüntüsü herkes tarafından izlenince ev sahipleri, öğrencilere ev vermek istemedi. Öğrenciler yaşadıkları şehirde kaldı.

TANJU ÖZCAN’A SESLENDİLER

BAİBÜ öğrencisi üniversiteliler, Show TV’nin haber bültenine konu oldu. Yayınlanan program sonrası başlarına geleni anlatan üniversiteliler yaz okulunun başladığını, ancak kalacak ev bulamadıkları için Bolu’ya gelemediklerini söylediler. Üniversiteliler ayrıca Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a da bir çağrıda bulunarak kendilerine ev için kefil olmaları halinde bu durumun bir daha yaşanmaması için söz verdiler.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit