• resmi ilanlar

Boru yine patladı…

2019-07-04 11:00:14

ESNAF ZARAR GÖRDÜ

 

D-100 Karayolu Bolu kesiminde, Bolu Belediyesi Su Arıtma Tesisi’ne ait borulardan birinin patlaması üzerine bir çiçekçinin dükkanı sular altında kaldı. Patlayan boru yüzünden oluşan obruğa ise bir vatandaşın arabası düştü.

Haber: Erol DEĞİRMENCİ

Olay, akşam saatlerinde D-100 Karayolu Bolu kesimi Kılıçarslan Mahallesi mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Bolu Belediye Su Arıtma Tesisi’ne ait yolun altından geçen borulardan birinde patlama meydana geldi. Oluşan su taşkını sonucunda yol kenarında bulunan bir çiçekçi esnafının dükkanı saniyeler içerisinde sular altında kaldı. Öte yandan boru patlaması yüzünden oluşan obruğa, o sırada çiçek almaya gelen bir vatandaşın arabası düştü. Çevredeki vatandaşlar ise durumu Bolu Belediyesi yetkililerine bildirdi.

Meydana gelen su baskını sonucunda can kaybı ve yaralanma yaşanmazken, çiçekçiye ait dükkanda maddi hasar meydana geldi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler çalışmalara başlarken, obruğa düşen araç çekici yardımı ile kaldırıldı.

Yaşanan bu olayın ardından geçtiğimiz aylarda da meydana gelen boru patlaması sonucu oluşan maddi hasarlar akıllara gelmeye devam ediyor.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit