• resmi ilanlar

ÖZEL ÇAMKENT ANADOLU LİSESİ YENİ DÖNEME HAZIRLANIYOR

2019-07-06 11:00:04

İlimizde iki yıldır faaliyet gösteren; akademik, sportif başarıları ve sosyal faaliyetleri ile ilimizin gözde okullarından olan Özel Çamkent Anadolu Lisesi yeni dönemine hazırlanıyor.

Okul kurucusu EBRU AKIN “2017–2018 Eğitim ve Öğretim yılından beri okul olarak çok güzel başarılar elde ettik. Gerek velilerimiz gerek kayıt görüşmelerimizden aldığımız geri dönütler güzel işler yaptığımızın göstergesi. Her sene daha iyi olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda bu sene de bir önceki yılımızdan daha iyi olmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle yeni dönemi daha güçlü daha dinamik daha özgüvenli bir şekilde geçireceğimize inanıyoruz.

Yeni kayıt dönemi içerisinde okulumuzu tercih edecek öğrencilerimizin, okulumuz da güçlü bir idari kadro ve güçlü bir öğretmen kadrosuyla eğitime başlayacakları ve aynı zamanda okulumuza ha bir çalışma sistemi, bilimsel ve akademik prensiplerle dayalı eğitim anlayışı okul-aile ve öğretmen üçgeni içerisinde özledikleri başarıyı elde edeceklerdir. Eğitim şansa bırakılmayacak kadar önemlidir.

Özel Çamkent Anadolu Lisesi olarak hem öğrencilerimiz hem velilerimiz ile kocaman bir aile olmaya devam ediyoruz. Ailemize katılmak, başarımıza ortak olmak isteyenleri okulumuza bekliyoruz.”  dedi. Elif Erdoğan

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Selma  (27.08.2019 11:00:45)

  Okul bu sene kaç tane öğrenciyi üniversiteye yerleştirmiş bi araştırır mısınız? 2 tane BESYO ya yerleşen öğrencileri var başka bir şey yok kimse bana bu okulun başarılı olduğunu söylemesin sizde yalan haber yapmayın ...

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit